Közösség

Vélemény:

 

70 Vonzások

(2013)

Vonzások

 
moov18   2016.02.21 09:57
0

Elég jól indult, azt gondoltam végre látok valami igazán jót. Aztán kopp! Rájöttem, hogy mégse. A drámai kezdés után szinte nem történik semmi a filmben, ami érdemre való lenne. Unalmas, üresjáratokkal teletűzdelt. Egy az, hogy nagyon nehezen indulnak be a dolgok. Persze kibontották a történetet, felvezették, ettől függetlenül túlnyújtották a kelleténél. Az ember az első fél órában azt is gondolhatja, hogy egészen jó lesz ez! Hiszen rejtélyes, művészi, drámai, és általában az ilyen kezdetű filmek képesek átcsapni a legmerészebb thrillerbe. Viszont a készítők csak játszadoztak velünk. Sem az elején, sem a végén nem történt semmi. Charlie bácsika karaktere sem teljesen kidolgozott, nyilván szándékosan titkolóztak vele kapcsolatban, de keveslettem az információt a karakteréről. A néző egyből levágja, hogy nem stimmel vele valami. A főszereplő leányzó elég erőtlenül játszik, néhol már fájt a bamba tekintete. Persze, valószínűleg ezt kellett csinálnia, de független ettől ugyanúgy idegesített a látványa. Nicole Kidman azért jelentős mértékben háttérbe szorul, nem is szerepel annyit. Legalábbis azt gondoltam, hogy premierplánban fog ugrálni a kamera előtt, viszont ellopja előle a fentebb említett két karakter a show nagy részét. Részben feszült, részben nem. Olyan semmilyen, igazából nagy hatást nem gyakorolt rám. Nekem csalódás volt.