Közösség

Vélemény:

 

78 Szenilla nyomában

(2016)

Szenilla

 
Yosihiro   2018.12.27 01:59
0

Azt hiszem aki látta az előzményeket az talán kétkedve vagy legalábbis bizonytalanul ült le megnézni ezt az animációt! Szerintem jól sikerült "folytatni". Volt mire építeni és ez sikerült is. A karakterek és az új "szereplők" jól illeszkednek a történetbe. A humort sem felejtették ki. K. Armand hangja viszont annyira jó hogy ez talán még emel is rajta de némi humort is véltem benne felfedezni. A történet egy újabb utazás és kalandok. izgalmassá is teszik. A látványra a grafikára sem lehet panasz a színek és az animáció ebben a műfajban egy igen magas mércéjét láthattuk. Itt van például Hank a polip mozgása karaktere ami "csupán" 2 évet vett igénybe az első jelenetnél. Ez is mutatja a film értékét. Hiszen ez a polip animáció a Nemó nyomában még nem szerepelhetett hiszen technikailag még nem tudták úgy meganimálni. Sőt a hínáros jelent meganimálásában résztvevő felelős több hétig egy hónapig az irodában tartott és figyelte meg a hínár mozgását amit igazán jól sikerült a filmre vinne. Valóban élethű lett. Csak ajánlani tudom mindenkinek remek kikapcsolódás! Üdv Yosi