
Vélemények (2)
Írj véleményt
Nagyon lassú film, de pont ez adja a hangulatát. Olyan, mintha csak figyelnéd egy gyerek gondolatait, miközben körülötte minden szétesik. Nem minden jelenetnek van konkrét értelme, mégis valahogy működik az egész. Inkább hangulatfilm, mint klasszikus történet.