Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vélemények: 100 dolog (2018)

Lonka   2020. 03. 05.

A két főszereplőnek nem ez az első közös filmjük és valószínűleg nem is az utolsó. Érdekes volt a film, bármikor újra nézném.

indingo   2020. 01. 20.

Inkább dráma volt, mint vígjáték. A története, a mondanivalója, miszerint a tárgyaink mennyire meghatározzák a mindennapjainkat, ahelyett hogy a körülöttünk levő emberekre koncentrálnánk.

Szilonka   2020. 01. 31.

Ennyit meztelenkedni egy filmben! :) Volt benne dráma és humor egyaránt, illetve a németek mostanság figyelemre méltó filmeket csinálnak.

czerik   2019. 09. 22.

Jó humorú, egész élvezhető egyszernézős film, bár a mozijegy árát nem hinném, hogy megérte.

airbus   2019. 09. 13.

Oké, meg kell, hogy valljam, nem sokra számítottam ettől a filmtől. Valamifajta középszerű vígjátéknak ígérkezik, de ettől függetlenül egy nagyon jó humorú film, amit azt hiszem, még néhányszor meg fogok nézni.

Gwen_mot   2019. 09. 12.

Tény, hogy eléggé nehézkesen indul be a cselekmény, én legalábbis nem igazán tudtam eleinte ráhangolódni a filmre, de aztán nagyon jól kikerekedett a történet. Én mindenkinek csakis ajánlani tudom, aki egy kicsit könnyed, ugyanakkor tartalmas filmélményre vágyik.

Bulki   2019. 06. 09.

A 100 dolog sokkal több egyszerű vígjátéknál. Elgondolkodtatja az embert, mi fontos igazán az életben, mennyire függ össze a gazdagság a boldogsággal. Puszta vígjátékként gyenge közepesnek mondanám, de ha a néző felfedezi benne a mögöttes tartalmat, egész remek kis produkciónak tűnik.

Ádám-27   2019. 01. 14.

Biztosan azért, mert amerikai vígjátékokon szocializálódtam, képtelen vagyok élvezni az európai komédiákat. Ez a film egyszerűen nem vicces, pedig az alapsztori adja a humorforrást.