101 kiskutya

One Hundred and One Dalmatians

2016.10.10 Macskínó

Kedvenc Disney rajzfilmem a Bambi után! NAgyon jól volt megrajzolva, sokkal jobban mint a mai elkocsosodottak. A zenék is minimálisak voltak benne azok viszont helyén voltak. Nekem nagyon tetszik a mai napig!

2015.08.12 Corazon.Donq

Így kell ezt, végre valami amire bátran mondhatom, hogy ez fantasztikus kis alkotás és leköti a nézőt az elejétől a végéig. Bitang jó történet és eseménydús cselekmény jellemzi.

2016.08.22 Macika

Nagyon imádtam ezt a filmet gyermekkoromban, könyvben is nagy élmény volt. Aranyos szereplőkkel teli, szívszorító kis történet. Nem mai film, de ma is megállja a helyét.

Rajzfilmként jobban szeretem mint, a filmet :) 101 dalmata mindenhogy imádnivaló

2017.05.22 NLHF

Nem lehet nem szeretni! Aranyos kiskutyák, csodálatos rajzok, szerethető karakterek. És Szörnyella de Frász!!! A kedvenc gonoszom :) Felnőttként sem unalmas.

2017.02.27 kucsera

ezekben az időkben még tudták mi az igazi mese. szupercuki történet, imádnivaló dalmata kölykök. gyönyörű zenék és rajz. nagyon szeretem . gyerekként is most is bármikor megnézem és mosolyt csal az arcomra.

2016.08.10 nemeth2

Az egyik nagy kedvencem. A karakterek, a történések humorosak és szórakoztatóak. Kötelező mindenkinek min 1-szer megnézni :).

2017.02.02 levus02

Már vagy 100x láttam, egyszerűen nem lehet megunni. Felejthetetlen. Az érdekesség, hogy a könyv kicsit eltér a mesétől számomra, viszont a mese cserébe sokkal terjedelmesebb és cselekményekben is dúsabb. Szinte kötelező.

2017.08.17 Doriss

Nagyon tetszett! Egész estés családi program! Kicsiknek és nagyoknak egyaránt ajánlom! Mindenki érdeklődően fogja várni, mi lesz a kiskutyák sorsa! Igazi klasszikus!

2015.02.09 roboka

A legeredetibb film a Disneytől. Képi világa mentes a giccstől.

2015.02.23 Jcsornane

Örök klasszikus mese szinte egy kötelező darab ajánlom mindenkinek kicsiknek nagyoknak. Nagyon szeretem a Disney régebbi filmjeit, nagyon szépek.

2017.03.14 ericsuj

Imádom ezt a mesét. Egyetlen egyet nem értek, és nem csak erre a disney mesére vonatkozik sajnos, miért kell átszinkronizálni? :( egyszerüen felfoghatatlan nekem , tudom hogy romlik az évek alatt a hangminöség is de inkább azt javítsák meg!!! a lényeg hogy minden kutyu meg lett mentve :P :)

2016.02.16 kasztni

Ez egy igazi klasszikus, amit minden részletében imádok. Különösen jól sikerült szerintem a magyarul beszélő változat, a dalokkal együtt. A filmbe igazi életet éppen ezek a dalok visznek. A filmen egyébként alig látszik, hogy ennyire régi, lehet, hog... Több

2015.07.31 Phalanx

A Disney rajzfilmek közül ez az egyik kedvencem, ott van a top 10-ben. Szörnyella De Frász karaktere jól ki van találva. Nemrégiben vettem a fáradságot és megnéztem az angolul beszélő változatot, persze felirattal. Angolul is jó, de nekem a magyar vá... Több