NA

14 óra
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Chatman   2015. 06. 07.

Nem a legrosszabb film, amit valaha láttam, viszont rettenetesen unalmas. Egyszerűen sajnáltam a színészeket, hogy ezeket a sablonos karaktereket mennyire nem lehet eljátszani, mivel nincs semmi jellemük. Ezért gratulálok nekik, hogy valamennyire mégiscsak sikerült kihozni valamit dolgokból. Máskülönben teljes bukta a film nálam.

duhaj   2014. 10. 31.

Ha jól tudom, a film próbált egy megtörtént eseményt feldolgozni, de ehelyett egy abszurd drámát sikerült készíteniük az "alkotóknak". Már-már a nézhetetlen kategóriába tudnám sorolni, ha a film második felében, nem engedtem volna el magam teljesen és nem kezdtem el élvezni úgy, mint egy trash filmet. Annak ugyanis kiváló.

Kris Kristofferson
Kris Kristofferson