1. évad (2001) - 24 epizód
6. évad (2006) - 25 epizód
7. évad (2009) - 24 epizód
8. évad (2010) - 24 epizód

Kiefer Sutherland

Minden egyes évad mindössze 24 óra eresményeit tárja a nézők elé, a valós időben zajló epizódok egy órát ölelnek fel. A széria főszerepében Kiefer Sutherlandet láthatjuk, aki versenyt futva az idővel bármilyen áldozatot kész meghozni, hogy megfékezze a… Több

Premier (HU): 2002.12.02. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.01.13 Emmersson

Ez a kemény, nem a kád széle!

Jack Bauer egy ikonná vált, a sorozat pedig - 20 évvel indulása után - klasszikussá. Hivatkozási és igazodási pont, alapsorozat. Lehet, hogy mára megkopott, a technika elszaladt mellette, mégis beszippant sokadjára nézve is, mert nyers, valóságszagú és kegyetlen.

2017.12.13 Yosihiro

A film alapötlete remek. A színészek is jók. Viszont több évadon keresztül viszont kicsit lapos.

2017.08.22 Deku

Hát engem nem kapott el ez a sorozat mint másokat. Kiefer Sutherland jó színész és itt is remekel de a történet nem volt olyan felemelő és lebilincselő mint azt vártam.

2018.12.11 harnas1207

Sokan ajánlották a sorozatot, de nekem nagyon nem jött be. Már alapból a 24 óra alatt lezajló események sokasága is hihetetlen és életszerűtlen, arról nem is beszélve, hogy a szereplők szuperhősöket meghazudtoló megoldásokat és akciójeleneteket produkáltak.

2015.01.23 babsy88

Óriási ötlet, lebilincselő történet és Kiefer Sutherland megszokott lazasága. Utánozhatatlan sorozat. Megismételhetetlen, hogy egy napot 24-szer egy órás részben bemutasson egy sorozat.

Maguk a színészek sem tudták, hogy mi fog történni a következő részben, így azt sem tudhatták, életben maradnak-e, vagy sem.Szerző: hp

A színészeknek frizuráját öt naponként vették kezelésbe a fodrászok, hogy megtartsák annak a látszatát, hogy a sorozat eseményei valóban 24 órát ölelnek fel.Szerző: hp

Minden egyes epizódhoz durván 25 órányi anyagot forgattak.Szerző: hp

Egy teljes évad munkálatai minden egybevéve több mint tíz hónapig tartottak.Szerző: hp

A páros számú évadok mindegyikében (2, 4, 6, 8) Jack Bauernek valamilyen nukleáris fenyegetéssel kell szembenéznie.Szerző: hp