3 nap a halálig

3 Days to Kill

2018.08.10 varkonyiildi

Szerettem a filmben, hogy nem csupán az érzelemmentes akcióról szól, hanem helyet kap az érzelmi vonal, a szeretet, a család fontossága. Kevin Costnert erre a szerepre tálalták ki.

2016.11.22 csocsicsoda

Örülök, hogy Kevin Costnert újra felfedezték, rég játszott valami újban, bár ez sem egy jó film, azért teljesen nézhető kategória egy közepes sztorival.

2016.05.11 Kutyus

Kevin Costner nagyon jól alakít a filmben, végig hozza a formáját. Profi, igényes színészi alakítás és rendezés, végig fordulatos, pörgős cselekmény. Kategóriájában jó!

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Nicholas Cage és Liam Neeson után Kevin Costnernek is eszébe jutott, hogy jó lenne 50 éves kor felett akciófilmet forgatni. Nem szólt neki senki, hogy ez egy nem túl jó ötlet, ezért kaptunk egy 3. kliséfilmet a Taken (2008) és a Stolen (2012) után, a... Több

2015.05.11 july

A címe keltette fel a figyelmemet, de csalódtam, mert eléggé lapos, humortalan film, nincs benne lendület. Hiányzik belőle a fantázia és az ötletes befejezés.

2015.02.10 totli

Jó kis akciófilm, vicces jelenetekkel tarkítva. Costner apa figurája hatalmas :D

2015.11.16 stif

Luc Bessonhoz képest eléggé alacsony színvonalú film, bár az utóbbi időben nem is volt éppen a legtermékenyebb az öreg, az igazi klasszikusokhoz képest ez egy nagy nulla. Az egyetlen jó dolog benne Costner, de csak miatta nem érdemes feltétlenül megnézni a filmet.

2015.01.27 M.Betti427

Pörgős, vicces film, ez az apa-lánya vonal zseniális benne :D vitte a filmet. tény hogy nem ez Luc Besson legjobb filmje, de elmegy egynek :)

2015.01.29 stiefelism

Nagyon jó kis film. Izgalmas, mégis vicces csak ajánalni tudom.

2015.03.22 Bence04

Nekem nagyon tetszett a film, kevin costner szerepe is nagyon jól volt alakítva, az egész történet bejött. Vivi szerepe egy kicsit rossz volt, de lehet pont ez adta a film hangulatát. Nekem tetszett 10/10 Mindenkinek ajánlani tudom csak.

2018.10.13 kounicakhaha

Vicces, inkább aranyos, semmint izgalmas akciófilm-szerűség. Ebben a furcsa, kevert műfajban nekem tetszett, bár ha az ember nagy akciófilmes elvárásokkal ül le megnézni, valószínűleg csalódni fog.