A 40 éves szűz

The 40 Year Old Virgin

2016.12.15 Maxima

Jó és fantáziadús a film története. Reális problémát vet fel. Magával ragadó, jó a humora. A színész főszereplő karaktere illik a szerepbe, jó választás. Hiteles, jól összerakott film.

2018.08.10 varkonyiildi

Sokkal jobb filmeket is láttam már Steve Carellel. A negyven éves szűz a többi filmjéhez képest nagyon elcsépelt, sablonos. Untam a filmet, nincsenek jó viccek.

2015.05.30 Akodako

Csak rá kell nézni a főszereplőre és már az poénos. Jol sikerült vígjáték igényes poénokkal . szórakoztató film jó kikapcsolódást nyújt, érdemes megnézni .

2015.05.10 Szeky

Nagyon szeretem Steve Carell filmjeit. Ez volt talán az első, amit tőle láttam és azóta is szívesen nézem a munkásságát! Egyszerű, ám annál életszerűbb történetet mesél el kicsit kifigurázva a film. A támogató színészek remekül végzik a dolgukat, a film vége természetesen happy end. Többször nézős!

2019.01.08 urbanistaa

Nem tetszett a film, angyon elcsépelt, sablonos, unalmas, és a karakterek kifejezetten idegesítettek benne. Hiányoznak az igazi jó beszólások, jelenetek.

2016.09.15 Vviktor

Aktuális problémán alapuló, pörgős, humoros vígjáték. A színész nagyon jól alakítja a karaktert. Végig szórakoztató volt a film, pörögnek az események, egy perce sem unalmas!

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Igazán jó laza vígjáték, ami kikapcsolja az embert. Jó a humora, tényleg nevettető. Jól szórakoztam rajta, a kategóriájában átlagnál jobb film. Érdemes megnézni.

2016.08.22 Macika

Átlagnál jobb humorú, igényesebb a film. A főszereplő nagyon jól adja elő az elesett szűz férfi szerepét. Jókat lehet rajta nevetni, hozza a formáját Steve Carell, nekem átjött!

2016.05.09 Kutyus

Moziban láttam még annak idején a filmet és nekem bejött. Szórakoztatott és jókat nevettünk rajta, humora kellenmes, lazulós. Igazi kikapcsolódást nyújtó film.

2016.03.31 Mmaarrttoonn

Nagyon jó kis film volt ez annak idején de ma is szívesen megnézem és ugyanúgy szórakoztató nevettető. A főszereplő nagyon profi Meggyőzően alakítja az elesett karaktert.

2015.09.05 s0ltau77

Van ilyen film is. Erre mondom hogy erősen megosztó érzéseket keltett bennem. Összességében egész jó kis film volt nem tagadom de voltak jelentek amik erősen lehúzták az átlagát. Mindenesetre egyszeri megnézésre alkalmas.

2016.03.09 Vibozsofi

Többször is láttam a filmet, nagyon bejött, tetszett a főhős karaktere, annyira egyedi. Minden alkalommal megnevettet, mert nagyon ütősek a poénok, és a színészek nagyon jól adják elő a vicces jeleneteket. ajánlom mindenkinek.

2015.12.20 fazsuzso

Csalódtam a filmben, mert színvonalasabb humorra számítottam. Szeretem Steve Carellt filmjeit, de ez inkább a gyengébbek közül való. Sok az obszcén humor, túl közönséges, néha már undorító.

2016.05.08 tomvétsz

Igazi vígjáték gyöngyszem! Garantáltan hahotázol majd és önfeledten kikapcsolódsz, ha megnézed. Carell remekül hozta a tapasztalatlan kis senki karakterét, minden mozdulatából elhittem, hogy még nem volt dolga nővel.