A 40 éves szűz

The 40 Year Old Virgin

2024.04.23 Krisz

Nagybetűs KOMFORTFILM! Tök jó a story. Tök jó a film humora.

2018.06.05 mamiéstöti2

Nagyon komoly vígjáték. Egyszerűen parádés a főszereplő játéka és rengeteg poént csempésztek ebbe a valóságszagú történetbe.

2016.07.27 ArpiHajdu és Réci

Egy jó kis vígjáték, jó poénokkal, egy lúzer karakterrel a középpontban. Bár személy szerint Apatow vígjátékai közül nem ez a kedvencem (nekem eddig legjobban a Felkoppintva és a 40 és annyi tetszett), de egy nézhető és szórakoztató film, amely kikap... Több

2017.09.24 Deku

Fantasztikus hangulatot csempészett be a film, ami nagyszerűen megadta a film varázsát és így sikerült elbájolnia engem. Ritka az ennyire nagyon tutin elkészített darab. Ezt csak dicsérni tudom.

2016.03.13 citizenfour99

Remek, szórakoztató vígjáték. Nekem tetszett. Ma már kevesebb van az ilyen jópofa vígjátékokból.

2019.07.21 Ms. Akárki

Ütős kis pasis vígjáték. Humoros és pörgős film egy kedves srácról, aki már bőven középkorú, jó állása és szép háza van, mégsem sikerült egy nővel sem összeakadnia. És a havarjai a munkahelyén ezt megtudják és minden áron el akarják, hogy veszítse a ... Több

Steve Carell ebben a filmben is igazán jó. Kifejezetten kedvelem. Nem játssza túl a szerepeket, nem túl idióta. Elizabeth Bankst nem ismertem eddig, nem tudom, miben látható még. Ebben a filmben nagyon jól alakította a feslett ribit. Valahogy aranyos... Több

2018.08.15 Norbert93

Kevés ilyen vicces, ötletes, eredeti, idézhető és lendületes vígjátékot láttam. A maga korszakának legviccesebb filmje, igazi humorbomba.

2020.10.10 Bazzzsi

Steve Carell minid valamilyen nem normális figurát játszik, de tényleg. Itt is. Én még normális szerepben nem láttam. A film persze király.

2017.06.01 vivikejencikelara

Nem szeretem Steve Carell-t, mint színészt. De ez a filmje nagyon szuper lett. A sztori nagyon jó és meg kell mondjam talán ilyen ember kell egy ilyen szerepre. Hiteles.

2016.09.26 Ghotik

Átlag amerikai vígjátéknál jobb. Laza vígjáték, amin kikapcsol az ember, és a sztorija is jó. Végig pörgős, vicces, jó a főszereplő karaktere, szórakoztató film.

2016.01.21 kissjanos21

A főszereplő Steve Carell nagyon jól játszik ebben a filmjében is. Szórakoztató film de azért van benne egy-két borult jelenet. Viszont szerintem egy kicsit hosszú, másfél óra bőven elég lett volna. A vége fele már kicsit ellaposodott.

2017.06.05 szkodvig

Nagyon bírom ezt a filmet, habár rég láttam de a női mellet homokzsákhoz hasonlítós rész még mindig itt cseng a fülemben. Kellemes kis mozi, bármikor megnézném szívesen.

2016.10.06 adamkatka

Steve Carell nagyon hitelesen játssza a negyvenéves szűz szerepét, igazán erre a karakterre való, nagyon meggyőző, vicces és szerethető. Igényesek a poénok, minőségi a humor, jók a szereplők.