A 40 éves szűz

The 40 Year Old Virgin

2018.06.14 schvarz

Tetszik a filmben, hogy amellett hogy nagyon jó a humora aktuális sokakat érintő társadalmi problémát is felvet, ami elgondolkoztatja a nézőjét. Gördülékeny film, kellemes kikapcsolódás!

2017.03.09 Hedy0809

Szuper kis vígjáték, jó dumákkal,helyzetekkel,párbeszédekkel. Többször láttam, de mindig megnevettet. Ajánlom mindenkinek! :)

2017.03.09 Acropolis

Egész jól sikerült a film. Ötletes a története és jól alakít benne a színész főszereplő. Kellemes, lazító kikapcsolódást adott annak ellenére hogy nem egy összetett film.

2017.05.11 miklosvaridori

Steve Carell és Catherine Keener mindketten jó színészek, ezúttal is sokat nevettem, tetszettek a jelenetek, a párbeszédek, és maga a történet is. Humoros, jó film.

2015.03.31 Fildi

Nekem nagyon tetszett a film, mert valóban vicces, jó poénokkal teli és a sztori is jó, annak ellenére hogy sablonosnak mondható. Steve Carell nagyon jól, meggyőzően játsza ezt a szerepet és a karaktere is jól meg van csinálva, a séró, az egész megjelenés... Jó szórakozást nyújtott, nem csalódtam.

2017.08.20 penzesisti

Steve Carell már egy kicsit unalmas, hogy minden filmjében szinte ugyanazt a karaktert játssza. Ami egy darabon jó, de egy idő után igencsak unalmassá válik.

2017.06.28 Zsuzsy

Szórakoztató vígjáték, ami ellazítja a nézőt. Ötletes, fantáziadús a cselekménye, lekötött, egy percre sem untatott. A színész jól alakít benne, hozza az elesett karaktert.

2017.01.23 Enjoy

Jól alakítja a színész az esetlen karaktert. Vicces, szórakoztató film, de emellett tetszett hogy reális, életszerű problémát vet fel. Jó a humora, szórakoztatott.

2016.10.06 niky86

Tök jó, szórakoztató film, remekül kitalált karakterekkel és igen jó párbeszédekkel. A kedvenc karakterem a Paul Rudd által megformált szereplő volt. Én remekül szórakoztam rajta.

2016.10.13 tiszaizsofi

Átlagosnál kicsit jobb amerikai vígjáték sok humorral és idióta jelenetekkel. Nincsenek túlkapásai. A karakterek szerethetőek és az eltúlzott jelenetek miatt élvezetes. Tetszett a befejezés mert frappáns és vicces.

2016.06.13 Edeske

Humoros, szórakoztató, kellemes kikapcsolódást nyújtó film, ami reális problémát is felvet. Végig leköti a nézőt, mert folyamatosan zajlanak az események.

2016.06.27 Pock

Nem rossz film, egész jók benne a poénok. Végig pörögnek az események és szórakoztatja a nézőt. Jól alakít benne a főszereplő, hitelesen és meggyőzően.

2016.08.24 GaraiV

Vicces, pörgős vígjáték meggyőző színészi alakítással. Cselekményes, jó poénokkal teli aktív film, ami azért felvet egy aktuális problémát is. Moziban jó élményt nyújtott.

2016.10.22 kernernoemi

Steve Carrell -re szabták ezt a negyvenéves szűz szerepet, annyira hitelesen és humorosan adta elő, nagyon átjött. Jó a történet és a karakterek, vicces a sztori, jók a jelenetek és a befejezés.