
Vélemények (1)
Írj véleményt
A remake jobban tetszett...
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ha jól emlékszem, akkor vagy jó 10 éve elkészítették ezt a filmet újra. Az nem kizárólag francia film volt. Azt akartam megnézni, de véletlenül erre találtam rá hamarabb. Megnéztem. Nem mondanám rossznak, de a későbbi rendezés (talán ugyanaz a rendez... Több