A 25. birodalom

A 25. birodalom

The 25th Reich

A II. világháború idején öt amerikai katona Ausztráliában állomásozik, hogy egy titkos küldetés során, az időben utazva teljesítsék küldetésüket. Egyikük hibája folytán az időgép meghibásodik, s ők teljes zűrzavarban próbálnak alkalmazkodni a következményekhez. Mikor végre sikerül megjavítanuk a gépet, váratlanul 300 évet ugranak előre az időben. Ám itt a nácik már beteljesítették világuralomra törő álmaikat, s a Föld leigázása után Isten ellen fordulnának. Megmentheti-e öt elszánt katona a jövőt (egyben a múltat, s köztük minden pillanatot is) néhány fegyverrel, mikor velük szemben a csúcstechnológia teremtette, hatalmas robotok és űrhajók állnak?

Rendező: Stephen Amis
Író: J.J. Solomon
Ország: Ausztrália
Premier: 2012.05.10.

2019.09.13 tomrocky

Ez a film az emberiség ellen elkövetett bűncselekmény. Nácik és időgép, és amikor azt hinnéd, ennél nagyobb blődség nem férhet el a filmben, nesze neked, jönnek az óriási robotok, hogy elpusztítsák őket. Atyavilág, el se hiszem. hogy képes voltam végignézni.

2016.08.06 philboy

Szeretnék belelátni a forgatókönyvíró fejébe, mert el nem tudom képzelni, mire gondolhatott, amikor ez a sztori kipattant belőle. Egyetlen értékelhető jelenete sem volt a filmnek, teljesen abszurd, bugyuta, nézhetetlen. Vevő vagyok a hülyeségre, de ez a film túlment minden határon.

Loki
A mandalóri