Pappcsino   2016. 12. 09.

A boldogító nem egy igazán szellemes film, nagyon-nagyon sok jó poénnal, melyeken a mai napig jókat tudok nevetni, ha megnlzem. Szerintem még mai szemmel nézve is vicces, üdítő.

rbernadett   2015. 10. 19.

Nagyon szórakoztató vígjáték, minden színész telitalálat a szerepre. Joan Cusackot minden szerepében imádom, Tom Selleck pedig nem tudom kinek jutott eszébe, de nagyon jó ötlet volt!

Kevin Kline
Tom Selleck
Kevin Kline
Frank Oz

Elizabeth Hurley számításba jött Sonya szerepére.

Tom Selleck leborotválta a bajuszát a film kedvéért.

Az öltöny, amit Matt Dillon visel a díjkiosztón, Brad Pitt, a 68. Oscar-díj kiosztón viselt (1996) öltönyéről mintázták.

Joan Cusack játssza Matt Dillon középiskolai tanárát, holott csak 2 évvel idősebb nála.

Az Oscar szobor, amit a filmben használnak, valójában Kevin Kline-é, amit A hal neve: Wanda (1988) című filmért kapott.

Matt Dillon köszönőbeszéde, Tom Hanks, 66. Oscar-díj kiosztógáláján elhangzott beszédén alapul, amikor a Philadelphia - Az érinthetetlen (1993) című filmért kitüntették és ezért egy korábbi meleg tanárának mondott köszönetet.