A csajok háborúja

Bride Wars

2019.07.23 Ms. Akárki

Tipikusnak nem éppen mondható romantikus film. Az esküvőjüket egy baki miatt véletlenül ugyan arra a napra foglalózzák és ez csak az utolsó pillanatokban derül ki amikor már nincs másik időpont, így megindul a cselek és harcok folyamata, hogy végül k... Több

2017.10.14 Deku

Egyszerű szerethető és nagyon mókás. Anne Hathaway pedig most is nagyszerű mint mindig. Az egyik legnagyobb kedvencem lett ez a film, bőven azt a szintet hozta amit vártam tőle és ez a film már olyan volt amit bármikor újra tudnék nézni. Elszórakoztatott nem kicsit. Remek volt.

2019.04.22 dailyfilmsan

Vicces, csajos vígjáték egy igen jó szereposztással. A rivalizáció a csajok mindennapjainak része, és ez a film dögivel hozza a példát rá. Barátnőkkel nagyon is jó megnézni, viszont a férfiakat ne kínozzuk vele! Aki szereti Kate Hudsont és Anne Hathaway-t, annak kötelező darab.

2017.02.02 hszpp

Tipikusan olyan estékre való,amikor a csajokkal összeülünk,rendelünk pizzát,sütünk sütit,és csacsorászunk. Nem bőgős,romantikus,nyálas film,hanem mókás,és igazán szórakoztató:)

2018.01.31 diumiu

Ha az ember szeretne kikapcsolódni és azért szeretne jókat mosolyogni, akkor válassza ezt a filmet, mert ez arra a célra tökéletesen megfelel. Humoros és szerintem elgondolkodtató is, hogy mi nők milyenek is tudunk lenni.

2017.10.14 kevelin

LEgalább 100x láttam már, imádom. Nagyon aranyos vicces barátnős sztori. Tipikusan kifejezi hogy a csajoknál az örökké néha nem úgy alakul ahogy tervezik de aztán mégis mindig visszatalálnak egymáshoz

2017.01.17 Gigi

Egyszernézős limonádé, de ezzel együtt szórakoztató. Vannak benne kifejezetten jó jelenetek. Tipikus lazulós, csajos szombat esti film.

2015.04.30 Curacao86

Aranyos, szerethető kis limonádé vígjáték, semmi komoly mondani valóval. Arra, hogy kikapcsoljon, valaki "kimossa az agyát", egyszerűen csak szórakozzon valamin és ne gondolkodjon egy filmen, főleg, ha jó nők a főszereplők (bár nem mutatnak semmit), akkor ez neki való. Csajoknak meg alap. ;)

2017.12.30 authorgirlll

Tipikus csajos estés film. Élvezhető a barátnők háborúja van min röhögni és min sírni. Az alakítások szuperek a vége pedig megható. A versengés is pozitív volt a filmben.

2016.06.16 feketerigous

Egyik kedvenc filmem!:D Tetszik, hogy bemutatják, hogy az egy napra tett esküvővel, hogyan tudnak megbirkózni, és mindezek mellett még a baráti körüket is hogyan tartják meg. Könnyű kis film, amit többször is meg tudnék nézni.

2015.03.31 Henczi

Nagyon unalmas, átlagon aluli amerikai vígjáték. Mondanivalója semmi, gyenge poénok és szereplők. Nem érdemes rá időt pazarolni.

2019.04.23 habtündér

Alapból én is kedvelem a könnyed csajos filmeket, de valahogy ez nem jött be. Talán az eleje meg a vége tetszett:D De ez az egész egymás szívatása dolog, hát, nem tudom. Számomra csak idegesítő és nevetséges volt, de sajnos nem vicces, pedig amúgy mindkét színésznőt bírom. ¯\_(ツ)_/¯

2015.02.04 Ervinke86

Érdekes történet, humoros ahogy a két nő esküvőre készül, és kiderül a szervezőnél, hogy egy azon napra tették az esküvőjüket. Az ezt követő rivalizálás számos humoros pillanatot tartogat. Átlagos komédia az egyszer nézhető fajtából.

2015.03.14 pottyospanna

Egyszer nézhetős, de attól még jól lehet rajta szórakozni. Nagyon vicces, hogy állandóan űberelik az áskálódásokat.