Ilyen a formám (2010)

The Back-Up Plan

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Nagyon jó romantikus vígjáték. Poén hogy szegény pont a mesterséges megtermékenyítés után lesz szerelmes. De plussz pont a pasinak, aki nem hagyja el miután ezt megtudjaXD Gyönyörű és dinamikus szerelmi történet. És a zenéi is kifejezetten tetszettek.

Artemisia   2018. 02. 14.

A kellemes, romantikus vígjáték hangulat megvan, vannak egészen jó poénok is, a szerethető főhősnő is megvan,aranyos a pár találkozása, mégis melléfogott ez a film. A kétségbeesett szingli témája a 2000-es évek elején dívott, mára már sablonos és una... több»

mamiéstöti2   2018. 12. 15.

Közepesre sikeredett. A szereplők hellyel-közzel rendben voltak, de a sztori annyira sablonos és nem sok vicces jelenet van benne.

indingo   2017. 05. 03.

Érezni lehetett a pár közti kémiát, szinte bizsergett a levegő. Nagyon szép romantikus film, kedvelhető és tartalmas sztorival.

Curacao86   2015. 07. 02.

Bár a főszereplő fordítva képzeli el a dolgokat (először a gyerek, pasi nem is kell), a film nem lett ennyire csavaros. Élvezhető, nézhető vígjáték, a szokásos romkom karakterekkel, elemekkel, fordulatokkal. Kikapcsol, "agymosás" képpen tökéletes egy estére. :)

Leoni   2016. 04. 30.

Én jól szórakoztam ezen a filmen, szeretem Jennifer Lopezt a vígjátékokban, és Alex O'Loughlin jó partnere volt ebben, nagyon jó pasi. Kicsit szokatlan az alaptörténet, de vicces volt.

AESB   2015. 06. 16.

Nem egy újat mutató film, de nekem tetszett. Aranyos, kedves, humoros kis történet. Szerintem a színészek jók voltak és Jennifer Lopez alakítása sem hagy kivetni valót!

Jennifer Lopez első főszerepe 5 év után.

Tom Bosley utolsó szerepe.