Ilyen a formám (2010)

The Back-Up Plan

Vélemények: Ilyen a formám (2010)

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Nagyon jó romantikus vígjáték. Poén hogy szegény pont a mesterséges megtermékenyítés után lesz szerelmes. De plussz pont a pasinak, aki nem hagyja el miután ezt megtudjaXD Gyönyörű és dinamikus szerelmi történet. És a zenéi is kifejezetten tetszettek.

Artemisia   2018. 02. 14.

A kellemes, romantikus vígjáték hangulat megvan, vannak egészen jó poénok is, a szerethető főhősnő is megvan,aranyos a pár találkozása, mégis melléfogott ez a film. A kétségbeesett szingli témája a 2000-es évek elején dívott, mára már sablonos és una... több»

mamiéstöti2   2018. 12. 15.

Közepesre sikeredett. A szereplők hellyel-közzel rendben voltak, de a sztori annyira sablonos és nem sok vicces jelenet van benne.

indingo   2017. 05. 03.

Érezni lehetett a pár közti kémiát, szinte bizsergett a levegő. Nagyon szép romantikus film, kedvelhető és tartalmas sztorival.

Curacao86   2015. 07. 02.

Bár a főszereplő fordítva képzeli el a dolgokat (először a gyerek, pasi nem is kell), a film nem lett ennyire csavaros. Élvezhető, nézhető vígjáték, a szokásos romkom karakterekkel, elemekkel, fordulatokkal. Kikapcsol, "agymosás" képpen tökéletes egy estére. :)

Leoni   2016. 04. 30.

Én jól szórakoztam ezen a filmen, szeretem Jennifer Lopezt a vígjátékokban, és Alex O'Loughlin jó partnere volt ebben, nagyon jó pasi. Kicsit szokatlan az alaptörténet, de vicces volt.

AESB   2015. 06. 16.

Nem egy újat mutató film, de nekem tetszett. Aranyos, kedves, humoros kis történet. Szerintem a színészek jók voltak és Jennifer Lopez alakítása sem hagy kivetni valót!

Helgus   2015. 05. 08.

Hát ez elég gyengécske film volt. A téma már lerágott csont, több filmben, sorozatban is felhasználták. JLo sem volt benne valami különleges. Meg senki más sem. A főszerepet játszó pasi egész helyes, de szemre is fiatalabb JLonál.

gihera81   2015. 11. 12.

Igazi kínlódásnak veti alá magát az, aki ennek a filmnek a megtekintésére vállalkozik és tökéletes alkalom arra, hogy újra kiderüljön, aki egy romantikus vígjátékot látott, látta az összeset.

Vivi02   2015. 11. 02.

Jennifer, mint mindig nagyot alkot ebben a filmben is. Jól keveredik a humor a romantikával. Kedvenceim közé tartozik a film. Mindent elárul, milyen tud lenni egy nő, ha terhes :D

M.Betti427   2015. 01. 26.

Nagyon jó, mi sokat nevettünk, Jennifer egy szerethető színésznő, még ha nem is a legtehetségesebb.

sinkotiborne   2015. 01. 31.

Nekem tetszett nagyon, szerintem Jennifer Lopez jó színésznő és a fickót is kedveltem már a Holdfény c. sorozatban is! Jó volt "emberként" látni így láttam, hogy milyen jó színész mert ott elhittem hogy vámpír. Bár azért megint elszomorodtam, hogy ilyen hapsi is csak a filmekben van ! :)

retine43   2015. 01. 31.

dedina   2015. 03. 30.

Uncsi a tortenet, felejtheto a film is, a vege egyaltan nem tetszett. Alapvetoen Jennifer Lopezzel nem lenne baj, jatszott mar mas filmekben, amikkel nem is volt bajom, de ez most nem jott ossze.