A Grincs

How the Grinch Stole Christmas

2016.10.14 lolita13

Nagyon tanulságos film és annyira imádom ezt a filmet, hogy nem telhet el anélkül karácsony, hogy megnézném.

2017.10.14 kevelin

Az egyik legjobb karácsonyi film. Jim Carrey alakítása zseniális megint. Hatalmas poénok, kedves történet.

2021.11.05 elekm90

Megértem, ha sokan egy aranyos családi karácsonyi filmként tekintenek rá, de engem olyan szinten irritált a főszereplő karakter, amitől már sajnos nem tudtam elvonatkoztatni, emiatt nem is kedveltem túlzottan.

2016.12.24 TribeBubu

Kicsit klisés átirat, de szerintem nagyon szép a rendezés. (A végén vettem észre a stáblistában, hogy Ron Howard műve, így nem is meglepő :) ) Jim Carrey pedig valami hihetetlenül zseniálisan megformálta ezt a klasszikus amerikai mesefigurát. Egyálta... Több

2018.03.18 hackerjulcsi

Hihetetlenül bájos. Kötelező film nálam karácsonykor, mert nekem ez a karácsony - nem a giccs, hanem az egyszerűség. Grincs karakterét imádom, számomra nagyon összetett és vicces.

2018.10.06 Csillagpor

Igazi kis klasszikus karácsonyi mesefilm. Nagyon szép és tanulságos történet. A zene is tökéletesen passzol a karácsonyi hangulatba. Azért egy kis szomorúságot is csempésztek a filmbe... felesleges rögtön szemétbe kerülő ajándékhalmok a természetben,... Több

2016.11.25 Borga

Kedvenc karácsonyi filmem Jim Carrey főszereplésével, amely nemcsak a gyermekeknek, hanem a felnőttek számára is kellemes perceken ígér. Mindenkinek szívből ajánlom ezt a filmet.

2018.03.26 NFG

A Grincs számomra már nagyobb karácsonyi filmmé nőtte ki magát, mint a Reszkessetek Betörők! Habár az év bármely évszakában meg tudnám nézni! Elképesztően egyedi a sztori!

2018.12.27 harnas1207

Grincs ami kincs, vagy nem....

Mikor pár hete a moziba megnéztük A Grincset, elgondolkoztam, hogy bizony én még nem láttam a 2000-s verziót sem. Arra, mint eredetire gondoltam és elhatároztam, hogy gyorsan bepótlom. (Van egy 1966-s rajzfilm is) Sajnos nem kellett volna úgy sietnem... Teljes kritika

2015.11.01 Niki18

Minden karácsonykor megnézzük itthon. Nagyon hangulatos kis karácsonyi mesécske. Nagyon vicces Jim Carrey, de ez nem meglepő. Amúgyis nagyon szeretem a filmjeit. Imádom ezt a filmet

2021.12.21 stewie_griffin_2005

Átlagos karácsonyi film, inkább gyerekeknek. A poénok is inkább nekik fognak tetszeni, a története is mesés. Jim Carrey nem volt rossz a Grincs szerepében, de írhattak volna neki jobb poénokat. 6/10

2015.02.16 Evcsi95

Kötelező film minden egyes karácsony estén. Tanulságos és humoros egyben.

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom. Régi klasszikus, amit a család minden tagja nézhet. Szeretem benne, hogy mind a mai napig meg tudom nézni úgy, mintha még nem láttam volna és ez nagy szó.

2016.01.13 esfworld

Örök klasszikus, nagyon bírom, amikor rímekbe beszélnek benne. A Grincs maszkja nagyon jól sikerült, így tudott benne Jim Carrey színészkedni, hatalmasat alakít, de akkoriban ez elvárt volt. Ez a film egy nagyon jó, szórakoztató karácsonyi családi film.