A Grincs

How the Grinch Stole Christmas

2015.07.26 one1970

Ez az egyik film, amit minden karácsonykor megunhatatlanul megnézek :D Nagyon szeretem, sőt.. imádom ezt a filmet, nagyon le tud kötni még mindig :) Hiába... remek a történet és a szereplők :)

2017.08.28 T.Andras

Jim Carrey-től az egyik legjobb és legbájosabb film, amit valaha láttam. Annyira jól passzol hozzá ez a szerep, tökéletes választás volt a feladatra. Nagyon megható, elgondolkodtató mese, fontos mondanivalóval.

2018.03.27 NRD

Grincs nélkül nincs karácsony. Olyan alap filmről beszélünk, mint a Reszkessetek betörők, csak jobb. Aki nem ismeri az nem ember! Ez a film egyedi és tökéletes.

2016.12.02 Szorcsik

Klasszikus karácsonyi mese Jim Carrey remek alakításával, mint Grincs. Méltán nagy kedvence a gyerekeknek ez a történet, én is láttam már vagy ezerszer. Nagyon bájos történet.

2016.12.30 Potoczkie

Gyönyörű, szórakoztató mesefilm, nem csak gyerekeknek. Én felnőtt fejjel láttam és ugyanolyan jól szórakoztam rajta, mint a fiatalabb korosztály. Nagyon bájos történet, sok-sok remek poénnal.

2017.03.01 Zenta

A karácsonyi és a Jim Carry filmek szerelmeseinek ez egy kihagyhatatlan választás. Én imádtam ezt a filmet, bár az az igaszág, hogy még csak egyszer láttam.

2017.02.25 Beuszi

A karácsonyi filmek közül nekem messze a Grincs a kedvencem. Jim Carrey tökéletes választás volt ebbe a filmbe, nem is lehetett volna nála jobb színészt találni Grincs karakterére.

2016.10.01 krajcsie

Nagyon régen, még középiskolás koromban nyertem jegyet a Grincs premier előtti vetítésére, izgatottan mentünk el rá a barátnőmmel és nagyon jól szórakoztunk a filmen. Aranyos mese, felnőttek számára is, különösen karácsony környékén.

2017.06.09 Olivér Rózsa

Ez a valami még azt sem érdemelné meg hogy filmnek tekintsük. :D Nagyon rossz sajnos karácsony körül sokszor játsszák a tévékben. Engem nagyon irritál.

2015.11.05 Katalin21

Grincs film kedvenc karácsonyi filmem, minden évben megnézem, cuki benne a kislány. Jim benne ismét jót alakít. tény és való hogy a vígjáték áll neki jól.

2015.12.23 Zsu99

Látványos kis fantasy-animáció karakteres szereplőkkel. Sztorija ötletgazdag, nem hagy unatkozni a film. Felnőtteknek is jó szórakozást nyújt. Nekem nagyon tetszett!

2019.01.10 Let it happen

Ez a film az én egyik igazán nagy kedvencem! Minden karácsonykor nálam ez a kötelező film! Annyira aranyos az egész! Tetszik a látványvilág, mert nagyon különleges! A sztori pedig eléggé kiszámítható, mégsem unalmas, köszönhető ez a poénoknak és a színészi játéknak!

2020.11.15 Félix

Jó, de az új még jobb

Szerintem jó választás volt Jim Carrey, mert tökéletesen el tudta játszani a szerepét. Kicsik és nagyok élvezni fogják ezt a filmet. Nem túl nehéz humor, a történet engem nem ragadott magával, de szerethető film. Nyugodtan el lehet ütni vele az időt. Annak ellenére, hogy én szerettem, az új élvezhetőbb volt.

2015.01.28 Fsv1213

Szokatlan, de jó történet. Nekem nagyon tetszett.