Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

harnas1207   2020. 04. 09.

A második rész mintha teljesen idegen lenne az elsőtől, már nyomokban sem élvezhető. A két srác csatározása előre kiszámítható és nevetséges. L a legelfuseráltabb karakter akit csak kitalálhattak volna. Ránéz egy csokira és megoldja a világ összes ügyét, logikus következtetések nélkül.

Vágottszemű   2019. 02. 06.

Tűrhető film lett, de nem a legjobb. A történetet egész jól átemelték de nekem nem tetszik. Remélem azért valamikor a japánok is tudnak majd normális filmet csinálni.

Zsolti01   2019. 06. 17.

Élőszereplőshöz képest nem olyan rossz. De azért nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A sima anime ezerszer jobb mint ez a film lett, remélem többet nem csinálnak ilyet.

doffy_joka   2015. 08. 16.

Meglepően jól sikerült film. Nagyszerű alkotás ez a kedves rendezőtől. Nem tudom, hogy miért hurrogják le páran, pedig amire szolgálnának a filmek azt ez az alkotás megadja. Szórakoztat és éberen tart az utolsó percig.