A halállista - Az utolsó név

A halállista - Az utolsó név

Desu nôto: The last name

Miután megölte az egyetlen embert, aki rájött, hogy kicsoda Kira valójában, Light folytatja hadjáratát a Halállistával. Növekvő megalomániájának csak a zseniális, ám kissé flegmanyomozó, L az egyetlen akadálya. Kettejük szellemi párbajában villámgyorsan emelkednek a tétek, míg végül a puszta életüket teszik kockára. A Halállistába beírják az utolsó nevet - a kérdés, hogy kiét?

Rendező: Shusuke Kaneko
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán
Premier (HU): 2009.05.14.

2020.04.09 harnas1207

A második rész mintha teljesen idegen lenne az elsőtől, már nyomokban sem élvezhető. A két srác csatározása előre kiszámítható és nevetséges. L a legelfuseráltabb karakter akit csak kitalálhattak volna. Ránéz egy csokira és megoldja a világ összes ügyét, logikus következtetések nélkül.

2019.02.06 Vágottszemű

Tűrhető film lett, de nem a legjobb. A történetet egész jól átemelték de nekem nem tetszik. Remélem azért valamikor a japánok is tudnak majd normális filmet csinálni.

2019.06.17 Zsolti01

Élőszereplőshöz képest nem olyan rossz. De azért nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A sima anime ezerszer jobb mint ez a film lett, remélem többet nem csinálnak ilyet.

2015.08.16 doffy_joka

Meglepően jól sikerült film. Nagyszerű alkotás ez a kedves rendezőtől. Nem tudom, hogy miért hurrogják le páran, pedig amire szolgálnának a filmek azt ez az alkotás megadja. Szórakoztat és éberen tart az utolsó percig.

Twin Peaks
2017