A hallgatás szabálya

The Company You Keep

2021.08.11 Dorkateo

Átlagos, sajnos

Pedig szeretem Redfordot rendezőként is. A film kusza lett, bár a téma érdekes és fontos.

2016.09.26 hsanya182

Abszulút nem thriller, egy nyomozós krimi illik rá, melyben a nyomkövető újságíróval és a menekülőkkel is tudunk szimpatizálni. A dráma illik leginkább a filmre. Elég lassú lefolyású, nem valami izgalmas történet, megfejtésre váró szálak egy 30 évvel később megtörtént eseményről... Egyszer elviselhető.

2015.10.06 petera050

A film elég lassú volt és vontatott, de még ha nem lett volna az, szerintem akkor sem lett volna több egy nagyon átlagos kriminél. Semmiképp sem thriller, aminek elvileg lennie kellene, semmi suspense nincs benne sehol, a "thrill"-ről nem is beszélve.

2018.12.28 migoras

Annyira nem nagy dobás ez a film, a feszültséget viszonylag szakadozottan tartja fenn, és szerintem van is benne egy-két logikai buktató. Aztán a színészek sem olyan nagyon erőltetik meg magukat. Szóval szerintem felejtős volt, nem nézném meg még egyszer.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Robert Redford nem egy nagy rendező, és ez látszik is a mostani filmjén. Középkategória, ami ennyi hírességgel inkább bukásnak könyvelhető el, de ha ezt félreteszed, akkor igenis egy modernizált retro-érzésű, nézhető thrillert kapsz.