A kalandor

Premier (HU): 1996.11.28.

2023.03.10 Metimus

Jó volt, tetszett.

2021.03.31 elekm90

Túl sok eredetiség nem szorult a filmbe: adott egy torna, ahol a világ minden szegletéből érkeznek harcosok, akik megküzdenek egymással a díjért. Tény, hogy mai szemmel néhány jelenet inkább megmosolyogtató, de a maga módján van benne valami szórakoztató.

2019.05.03 Norbert93

Valóban egy kicsit kalandosabb, többet mutató Van Damme film, bár itt is gyakorlatilag ugyanazt a karaktert játsza, mint minden filmjében és ismételten egy harcművészeti torna a központi téma. Az az érzésem van, mintha ugyanazt a filmet nézném mindig újra, de ennek ellenére mindegyiket külön-külön tudom élvezni.

2016.02.16 Pumpu

Nem egy nagy eresztés a forgatókönyv, de a világ különböző részeiről való harcművészetek bemutatójával sikerült kiugrania az átlagos b-kategóriás verekedős filmek közül. Talán ez a leginkább nézhető JCVD-film.

2019.07.10 hogerr

Nekem különösen tetszett ez a film, ez a kedvencem Van Damme-tól, főleg azért, mert némi hasonlóságot véltem fölfedezni a Mortal Kombattal, ami mindig is a gyengém volt.

A költségvetés 30 millió dollár, a bevétel 57,5 millió dollár volt.Szerző: LionelMessi10