A kismenő

Mr. Deeds

2019.07.25 Ms. Akárki

Klasszikus humorú ikonikus vígjáték. Gyerekkorom egyik kedvence. Adam Sandler itt még nagyon fiatal volt, ami jól mutat a filmben. Még mindig röhögök amikor a riporter a szülőfaluját hazudta, Alsóbögyörős valagpuszta, és kiderül, hogy tényleg létezik ilyen helyXD

2019.02.19 mamiéstöti2

Nagyon jó vígjáték, parádés szereposztással, nagyon jól ülnek benne a poénok és végig leköti a néző figyelmét.

2017.02.03 hszpp

Nekem nagyon tetszett ez a filmje is Adam Sandlernek. Van története,van benne romantikus szál,és emészthető humor is. Családi film, nem pedig gusztustalan poénokkal tarkított,mint a legtöbb mai alkotás.

2016.07.12 hejnekem

Egyik legjobb filmje Adam Sandlernek a sok rossz közül. Kellems romtantikus vígjáték, szerethető karakterekkel. Remek kikapcsolódás ha még nem láttad, ne tántorítson el Adam Sandler.

2015.11.24 S.Marika

Ez a film amit szinte minden héten ad valamelyik csatorna a tévében de szerintem amikor csak tehetem megnézem,persze már kívülről fújom az alsóbögyörősvalagpuszta részt de mindig megnevetett.A lábmániás John karakter is szuper.

2017.08.04 ruman666

Valahogy ez nekem nem vicces. Különösen szomorúvá tesz az, hogy Adam Sandler és Winona Ryder nem igazán tudnak egy karakternél többet mutatni. Minden filmjükben ugyan ezt a figurát hozzák, ami egy idő után unalmas. A forgatókönyvírok sem erőltették m... Több

2015.07.07 JamesBont

Nem túl komoly ez a film, de attól még vicces. Az a kis mondanivaló mindenki számára ismert, de attól még igaz: a pénzért az emberek megváltoznak. Adam Sandler főleg az ilyesféle komédiáiról ismert. Nem ez a színész legerősebb filmje, de meg lehet né... Több

2015.01.23 deevky04

Vicces filmre sikerült, bár lehetett volna kidolgozottabb is. A karaktereket nagyjából eltalálták.