A leleményes Hugo

Hugo

2021.12.10 Artemisia

Az elfeledett filmrendező

Ha Stephen Hawking írhatott gyerekkönyvet, akkor Martin Scorsese is rendezhet családi filmet. A leleményes Hugo bármennyire is különbözik Scorsese korábbi munkáitól, magán hordozza a tőle elvárható minőséget, ugyanakkor saját műfajának összes szereth... Teljes kritika

2017.09.13 Deku

Ez a film igazán gyenge muzsika lett. Nem tudnám azt mondani rá, hogy nézd meg. Szerintem gyenge és semmitmondó lett a története ami mellett ott van az, hogy nem lettek a karakterek sem érdekesek.

2021.04.01 elekm90

Van egy különleges, varázslatos hangulata, Ben Kingsley és Sacha Baron Cohen jól hozzák a karakterüket. Értem én a tisztelgést Georges Meliés munkássága előtt. Mindezek ellenére sem tartozik Scorsese jobb filmjei közé, de egynek azért jó.

2019.05.26 Ms. Akárki

Nyomasztó alaptörténet rosszul kivitelezve. Nagyon unalmas lett szerintem. A látvány gyönyörű és a cél is, de szörnyű hogy mennyire félresiklott ez a film. A gyerekszínészek az egyetlen pozitívumai a filmnek és a zenéje.

2016.02.14 doroffee

Nagyon-nagyon jó gyerekfilm. A látvány valami fantasztikus, és a történet is nagyon kedves. Megható és csavaros egyben, és szájbarágás nélkül odavonz minket a történetbe, és nagyon hamar megkedvekteti a karaktereket.

2017.05.30 vivikejencikelara

Engem ez a képi világ nagyon elvarázsol . Csodálatos világban egy ilyen szomorú kisfiú. Merthogy keveset mosolyog Hugo .Tetszik az egész történet , érdekes. Ajánlom mindenkinek!

2015.05.26 zsanett0820

Ez az egyik legelbűvölőbb film, amit valaha láttam! Annyira sokat ad, hogy nem is lehet vele betelni. A történet egy percre sem áll le, a végkifejletig egyre érdekesebb lesz, rengeteg rejtély kerül felszínre. Egy olyan világban játszódik, amely a mes... Több

2018.07.09 Norbi

Kellemes könnyed képi világ, szórakoztató ,szinte mesebeli elemekkel. Felnőtteknek nembiztos hogy ez a film a befutó, viszont gyermekmesének kiváló alkotás.

2016.04.26 mrfaktor

Kellemes gyerekfilm egy fantasztikus és nagyon egyedi látványvilággal. Az ember az 1900-as évek Párizsában érzi magát. Nagyon jó a zenéje is, önmagában hallgatva is kikapcsol, a filmet pedig sokadjára is újra lehet nézni.

2015.11.12 Adell89

A film egyetlen hibája, hogy túlságosan elnyújtották a történetet. Viszont nagyon érdekes ez a fajta misztikus világ,szeretem az ilyen filmeket. Bár kicsit már gyerekesnek mondható,de tetszett.

2017.08.14 moviewer

Szerintem ez a film inkább szép, mint jó, és ez a mondat bárhogy értelmezhető. A látványvilág zseniális és a története is nagyon kedves, de nem kifejezetten köt le. Egyszerűen nem tölti ki a film hosszát a cselekmény és nagyon vontatottá válik. De ennek ellenére egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2016.04.29 ukla

Igazán hangulatos egyedi látványvilágú gyerek film.És a rendezőtől elég szokatlan választás volt.Bár a történet annyira nem fogott meg és a dráma sem volt könny fakasztó, és a szinészek se voltak emlékezetesek kivétel.Talán olyan egyszet nézős.Habár a pályaudvaron az őrnek a jelenetei voltak a leghumorosabbak talán.

2015.05.07 bambula

Nagyon szépen kivitelezett film, teljesen elvarázsolt, még ha a sztori maga elég álmosító volt is. A színészek is remekek voltak, látszott, hogy apait-anyait beleadtak a kivitelezésbe. Ez simán megmenti az amúgy nem túl érdekes témát.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Felnőtteknek szóló mese. Lassan idővel belelendül, izgalmakat hordoz és szórakoztat látványos világképével, szerethető karaktereivel. Scorsesenek vannak jobb alkotásai is, de erre is büszke lehet.