A nagy nap

A nagy nap

The Big Wedding
Bulki

A fiatal vőlegénynek elég gond lenne maga az esküvő, ráadásul a család is épp most döntött úgy, hogy megőrül. Alejandro elvált nevelőszülei igyekeznek eljátszani a boldog párt. Mindezt nem nézi jó szemmel a nevelőapa új párja, akárcsak Alejandro testvérei sem. Eközben Alejandro mélyen vallásos… Több

Rendező: Justin Zackham
Premier (HU): 2013.05.02.

2020.06.14 kevelin

nekem kifejezetten tetszett. a színészi felhozatal elég erősre sikeredett talán a színészi játékok már annyira nem, de egyébként vicces, csavarokkal teli bár ez a mindenki mindenkivel egy családban kicsit sok lesz már a végére de egyébként nekem bejött

2017.04.18 indingo

A sztárparádé megvolt, de túl sok érzelmet belőlem nem tudott kicsikarni a film. Én egy jó vígjátékra számítottam, de egy-két elmosolyodosáon kívül nem sok minden volt benne.

2015.09.18 rbernadett

Ez a film azon túl, hogy nagyon szép szereplőgárdát sorakoztat fel, sajnos semmit többet nem ad.

2016.05.20 VvV

Kicsit unalmas, szenvedős romantikus morzsákkal és pici humorral ha nincs más csak akkor nézzétek meg.

2015.06.19 kovi23

Ez a film valami rém unalmas, és borzalmas. Az alapfelállás már eleve érthetetlen: a rég elvált házaspár eljátssza hogy még együtt él, hogy a fogadott fiuk eredeti anyja, akit ők sohasem láttak, elégedett legyen, mert szerinte bűn a válás. Mindezt mi... Több

Robert De Niro és Robin Williams az Ébredések (1990) című filmben játszottak együtt. Szerző: diumiu

Robert De Niro és Diane Keaton szerepeltek együtt a Keresztapa II-ben (1974) és a Marvin szobája (1996) című filmekben.Szerző: diumiu

A filmben látható tortát Carlos Bakery (The Cake Boss) készítette, amelyet műsorában a TLC csatornán be is mutattak.Szerző: diumiu

A film főszereplője négy Oscar-díjas színész: Robert De Niro, Diane Keaton, Susan Sarandon és Robin Williams.Szerző: diumiu

Anyák gyöngye
2013