A pénz boldogít

Colleen Camp
Kirk Douglas
Phil Hartman
Ed Begley Jr.

A kedves család szeretettel veszi körül Joe bácsit. Lesik minden kívánságát és várják, hogy a szeretett Joe bácsi minél hamarabb "elhalálozzon"... De az öreg jól érzi magát. Sőt nagyon jól! Épp most szerzett magának egy fiatal barátnőt, s még az is elképzelhető, hogy a vagyonát is a lányra hagyja. Azonban ezt már nem engedheti meg egy szerető család, Molly-t el kell távolítani az öreg Joe bácsi közeléből!

Premier (HU): 1995.04.11.

2023.08.18 Sz396367

Ötletes volt, csak nem tetszik, hogy hülyét csinált Michael J.Foxból és Nancy Travisből a végén az öreg. Végül is a pénzért maguktól is megőrülnek szinte az emberek. Ilyen szempontból a többi karakter kiszámítható volt.

2022.08.27 sptt

Kedves, szórakoztató vígjáték jó színészekkel és egy nagyszerű Kirk Douglas-szel. 6/10

2017.02.26 Hercegno

Tökéletes választás ha az ember egy romantikus komédiát szeretne megnézni, egy könnyed pihenésre vágyik. Persze Michael J. Fox és Kirk Douglas eleve garancia a minőségre.

2018.08.25 bart

Volt néhány pont, amikor kicsit unalmas volt számomra a film, de összességében nekem nagyon tetszett. Kirk Douglas egész jól alakított, a régi fényéből még mindig látszott a filmben. Nekem, aki egy kicsit unszimpatikus volt, az Michael J. Fox karaktere, ő valahogy nem igazán volt még csak érdekes sem.

2016.04.09 panhnedy

Hát, én ezen filmen egyszerűen behaltam, szinte imádtam, annyira jó humora van, kedves és nagyon is mélyenszántó története van. Tetszett, hogy egy ilyen majdhogynem komolyabb témát ilyen átérezhetően, ugyanakkor emészthetően tud tálalni.

Michael J. Foxot a profi bowlingos, Johnny Petraglia edzette, hogy hitelesek legyenek a mozdulatai. Szerző: rbernadett