Rettenthetetlen

Braveheart

2015.07.14 prongs2001

A felesleges szó e miatt a film miatt születhetett meg. Erre tökéletesen illik eme kifejezés. Alig bírtam végig nézni. Csak azért tettem, mert megkértek rá, de soha többet még egyszer. 1 csillag, mert nullát nem lehet.

2016.05.21 Gecko

Mel Gibson azért tudja melyik filmben érdemes szerepet vállalni. Értelmes kerettörténet,romantikus szál,harcok,kegyetlenség. Bár apróbb pontatlanságok itt-ott akadnak de ennek ellenére magával tud minket ragadni a film.

2015.06.24 FarZoo

Az egyik legjobb történelmi film, kiváló képi megjelenitessel es szereposztással. A története értelmileg magával ragadó, megható, ugyanakkor izgalmas.

2017.10.01 Bibabac

Ahhoz képest, mennyire el van mindenki ájulva tőle, nem nagy szám. Persze, értem én a lényegét, hogy ez milyen zseniális film lehetne, de valahogy nem mozdított meg bennem semmit. Kár érte...

2016.04.11 BallEr

Ettől a filmtől nem dobtam el a loboncom. Egyszer megnéztem, de többet szóra se méltatnám. Harmatos eresztés lett és ez nem túl bejövős. Kár volt érte az idő.

2015.10.16 Blindspot

Eszméletlen egy alkotás lett. Itt aztán mindent megkaptam, amire csak vágytam. Egyszer volt rendben a látvány és összhangban a karakterek. Ezen kívül szerintem néhol még a humor is egész jól felvillan. Nekem ez kitett egy egész kellemes kis filmet. El nem dobtam az agyam az tény de egynek megfelelt.

2015.06.04 sonyxxx

Ez egy jó hosszú, epikus film, ami tele van drámával és romantikával, ami furcsa lehet egy akciófilmben, de a hihetetlen, véres csatajelenetek és Mel Gibson teljesítménye abszolút kárpótolnak minket.

2017.03.01 Zenta

Klasszikus történelmi kalandfilm, ráadásul igen hű a megtörtént eseményekhez. Fontos tudni, hogy igen erős naturalizmusa miatt nem igazán való a gyerekeknek. Nekem nagyon tetszett.

2016.08.29 GaraiV

Nagyon jól összerakott film. Érzelmileg rendkívül hatásos, lelkileg megfogja a nézőt. A film megnézése után még napokig a hatása alatt voltam. Hatásos film!

2015.11.19 Robi92

Engem nem igazán tudott lekötni ez a folyamatos kardozás és gyilkolás és szerintem túl hosszúra is sikerült a film. Érdekesség azért ahogy mutatják a csatamezőt harc után.

2015.05.06 bambula

Romantikusan giccses film, szerintem közepes, de én nem rajongok a háborús-történelmi filmekért. Én világéletemben utáltam Mel Gibsont és nem is hiteles itt sem. Tipikusan 90-es évekbeli akciófilm.

2017.02.19 tilino

Méltán számít klasszikusnak . Felejthetetlen karakterek, látvány, jelenetek, környezet. Jobban nem is tudta volna senki előadni ezt a karaktert, mint Mel Gibson. Neve méltán fonódott össze a rettenthetetlen karakterével.

2016.05.07 anita9215

Nem igazán, az én stílusom lett volna a film, amit itt előadott és ennek ellenére el tudta érni lazán, hogy szeressem. Ez pedig elég nagy szónak számít. Fantasztikus volt végig nézni.

2017.01.08 vesztingerkitti

Felejthetetlen és nagyon látványos, hiteles film, érdekfeszítő jelenetekkel és fordulatos cselekménnyel. Izgalmas akció, lenyűgöző történet és megható drámai jelenetek. Mindenképp érdemes megnézni.