A rózsa neve

Der Name der Rose

2019.09.03 Interfectorem Sabnock

Nagyon jó történet.Sean Connery és itt a még fiatal Christian Slater nagyon jól hozzák a karaktereket.Tetszik a nyomozás a sötét középkorban,tetszenek a snittek,jó a helyszín,komor,barátságtalan,szép a gyertyalángnál felvett jelenetek. Kötelező darab.

2016.08.05 mamiéstöti2

Nem rossz kis film, Sean Connery amúgy is az egyik kedvencem.

2015.02.11 Milanman

Történelmi témájú, okkult, misztikus thrillerekből nem sok van, igazán jóból még kevesebb. A rózsa neve ezért is rendkívül különleges alkotás, mert minden ízében fantasztikus, izgalmas, rejtélyes alkotás, remek színészekkel és képi világgal.

2016.05.27 Bogi87

Születésem előtti filmek ritkán jönnek be, mert mások az elvárásaim, de A rózsa neve az első perctől az utolsóig a képernyő elé szögezett.

2017.07.23 Deku

Nem lett a kedvencem ez a film pedig Sean Connery elég húzó erő volt a filmben. A történet maga viszont engem nem fogott meg. A vége nem volt rossz de semmi több.

2015.07.29 Fildi

Összetett, érdekfeszítő thriller. Sean Conerry nagyon beleillik a karakterbe, amit megszemélyesít, a személyiségével egybevág, ettől igazán hiteles lesz a sztori.

2015.05.22 Henczi

Rendkívül érdekes témát választott a film. Reális eseményeken alapszik és a szereplőválasztás is jól sikerült, hiszen Sean Connery nagyon meggyőzően alakítja a karaktert.

2015.07.27 Bekmeli

Nagyon jó színészek szerepelnek benne, akikben most sem csalódtam, mert rendkívül meggyőzően alakítanak, ami által igazán beleéltem magam a cselekménybe. Mindenkinek ajánlom!

2015.11.04 Ballerz93

Nem jött be sajnos. Próbáltam kihúzni a legvégéig, de egy olyan jó fél óra után azt mondtam, hogy oké ennyi volt és kikapcsoltam. Ritka gyengék a karakterek és az egész koncepció olyan vontatott és gyenge volt.

2015.03.01 orlandooo

Hát nem azért, de mikor a papok csókolóztak, én kiakadtam, Lestem,hogy mi a franc van? de nem mondom azt,hogy tetszett, elfgadom, de érdekesnek véltem:) Amúgy meg összeségében egy nagyon jó film, én pl 9.be néztem mg suliban, tetszett is, ajánlom mindenkienk.:9

2016.04.04 JollyDzsé

Nagyon nagy film, már-már annyira jó, mint az eredeti könyv, bár szerintem Eco mestert nem lehet felülmúlni. A filmnek baromira jó atmoszférája van, a rendezőnek nagyon jól sikerül megteremtenie a sejtelmes hangulatot, az ember egészen a sötét középkorban érzi magát.

2015.05.29 Tomo-chan

Ezt a filmet először általános iskolában vetítette le a média tanárunk és akkor nem értettem, mi szükség az ilyesfajta filmek megnézésére. De ezekre igenis nagy szükség van, számomra ma már klasszikus, bár a gyerekem biztosan nem tizenkét évesen fogj... Több

2015.02.23 KingPin

Sean Connery elképesztően jól játszik mint mindig, szerintem ez a szerep különösen jól áll neki, és ez a szerep pont egy olyan kaliberű színészt követelt meg, mint ő. Mondjuk pont annyira egyéni és karakteres, hogy az eredeti történetet eléggé átform... Több