A segítség

The Help

2015.02.01 Curacao86

Csodálatos, szép film, néha megnevettet, de leginkább elgondolkodtat egy manapság talán elképzelhetetlen világ életmódját bemutatva. 10/10 pont Kötelező!!!

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Remek regényből remek film. Igazan az az érdekes, hogy ha vajon 15-20 evvel korábban készül el, akkor is ekkora világsiker lett e volna. Mert amúgy nem több egy tipikus feketék a fehérek ellen a 60-as években filmnél, de annyira ki van már hegyezve a... Több

2024.03.04 Viktória401828

Szuper volt

A színészek isteniek voltak, a történet egyszerűsége mögött a mondanivalója nagyon mély volt. Jól volt felépítve, végig fenn tudta tartani az érdeklődést. Kellően humoros volt, és szerintem jól át tudta adni a kor szellemiségét. Akárhányszor újra tudnám nézni.

2015.08.28 pisti18

Életem egyik legjobb filmje, pedig én aztán nem dobálózok sokat ezzel. Nekem nagyon tetszett, csodálatos alkotás, lehet ha végignézném megint találnék benne hibát, de első nézésre nem tudok.

2015.04.30 ocso

A sztori kifejtése zseniális, nincsenek üresjáratok, maga a cselekmény finoman halad. Emma Stone talán legjobb filmje. Impozáns a látványvilága, minőségi alkotás.

2015.05.02 Vitya

Romantikus kategoriaban a jobb filmekhez kategorizalnam. Ne szamitsunk porgos, izgalmas filmre, inkabb egy erzelmekre hato drama, aminek van mondanivaloja es meghato, öszinte.

2015.07.11 moony5972

Rossz film? Ez azon is túlmutat. Nincs még egy ilyen, amire azt mondhatom, hogy felesleges. Nos, mást nem is nagyon tudok mondani. Ha nem akarsz időt pazarolni, akkor kerüld el messzire.

2016.11.21 Manfred

Szívhez szóló, érzelmileg megfogó, hatásos dráma, ami magával ragadja a nézőt. Különleges a hangulata. Profi dráma. Kategóriájában átlag feletti, érdemes megnézni!

2015.10.16 Blindspot

Imádom a sztorit, a szereplőket, az akció jeleneteket. Nagyon látványos film. A maga nemében szerintem egész tökös kis alkotás. A helyén volt minden ahogy mondtam is. Szemre való kis műremek.

2015.11.20 Robi92

Nagy hatással volt rám ez a film,ami a négerekkel és az őket ért sérelmekkel foglalkozik.Szívbemarkoló hatást ért el nálam ez a film.Az elejétől a végéig csak a látottakra tudtam figyelni.

2015.06.13 pindurcat

Parádés színészi alakítások, nagyszerű rendezés, és ami a lényeg, nulla giccs és nyál! Jók a díszletek és a jelmezek, topon vannak a színészek, jól összerakott sztori!

2015.06.11 veszi.peter

Egy lassú, kemény kérdéseket feszegető dráma, de a minőségibb fajtából. Mindig kemény kérdés a rasszizmus, előszeretettel szeretik is filmre vinni. Emma Stone pedig gyönyörű itt is, mint mindig.

2015.04.19 KeriPeti

Súlyos kérdéseket feszeget a film, nagyon jól bemutatja a feketék életét, a rasszizmus, az előítéleteket. Kényes téma, azonban egy nagyon jól sikerült dráma lett a végeredmény, érdemes volt vászonra vinni. Emma Stone pedig különösen szép és jó ebben a filmben, egy igazán tehetséges színésznő, nagy jövő előtt.

2015.06.29 Mócii

Tetszett, tetszett, tetszett, jó film. Szerintem minden kiváló, jó a történet, kiváló a rendezés! A színészek nagyon jól hozzák a karakterüket. Csak ajánlani tudom!