Csillag születik

A Star Is Born

2021.10.13 diumiu

Vállalom, hogy elfogult vagyok ezzel a filmmel kapcsolatban, de egyrészt szeretem a zenés filmeket, illetve ez a két ember úgy passzol egymáshoz, hogy az valami frenetikus. De maga a sztori, a kivitelezés, a film hangulata is nagyon tetszett. Bármikor szívesen újranézem, nagy kedvencem lett.

2018.10.24 MMcFly2015

Az utóbbi évek legjobb romantikus filmje a Csillag születik

Ez a film mint az éves felhozatalból, mint romantikus műfaj közül is az egyik legjobb és legkellemesebb csalódásom. Hulla fáradtan barátnőm kitalálta, hogy nézzük meg moziban. Amit rögtön leszűrtem a jegyeket megvásárolva; hogy romantikus zenés dráma... Teljes kritika

2019.04.19 BoBamburg

Klisé születik

Tipikusan az a film, amit csak azért szoktam megnézni, mert akkora a felhajtás körülötte, hogy szinte muszáj tudnom, mi is ez. És őszinte leszek, a film legelején még el is hittem, hogy ez akár még jó is lehet. De aztán, ahogy haladtunk, az egész átment egy közhelyes, giccses klisé áradatba. Bradley Cooper, a részeges rocksztár, aki az egész film alatt nem csinál mást, mint a múltján bánkódik, és non-stop be van b@szva. Lady Gaga meg a hatalmas tehetséggel megáldott kisvárosi lányka, akinek az ölébe hull a siker. De eredeti. Aztán ott vannak a zenék. Egy zenés film legfontosabb része a betétdalok, viszont azok se nagyon sikerültek, lerítt róluk, hogy csak gyorsba összedobták őket a film kedvéért.

2018.10.28 VvV

Sose értettem, hogy miért kell egy filmet ezerszer leforgatni, de mivel a korábbiakat nem láttam így nekem ez volt az új. A története átlagos, de a dalok szuperek.

2019.01.05 Bazzzsi

A dalok hamar elvarázsolják az embert, még ha a történet nem is egy nagy szám. Érdekessé teszki még a főszereplők.

2019.12.31 TomÁcs

Nagyon meghatározó film volt számomra a Csillag születik. A története magával ragadó, a zenék pedig elképesztőek.

2019.01.20 Timcsi

A film CD-jét meg kellett venni, hogy mindig hallgathassam a lenyűgöző zenéit. A Golden Globe ment is Gagának. A története meglepett, hogy nem happy end.

2019.08.15 Lonka

A két főszereplő nem tudom gondolta volna, hogy ekkora lavinát fog elindítani a film. A története megkapó, a zenék pedig csodálatosak.

2019.04.03 MidoD7

Igazán nem tudok mibe belekötni, de persze ez nem is arról szól. A színészek nagyon jól hozták a karakterüket, ami igen csak fontos egy filmnél. Emellett a történet sem kezd el lejtmenetbe vágtatni.

2019.04.24 petraszab

Ebben a filmben hittem el Gagának, hogy színésznőnek is kiváló. És a dalok? Fantasztikusak. A története nagyon bejött.

2019.02.25 kevelin

Nagyon vártam a filmet, mivel imádom Lady Gagát, de nekem csalódás volt. halálosan unalmas, nem keltette fel semmi az érdeklődésemet benne. azon kívül, amikor Gaga énekelt semmi nem volt jó benne. A szinkronhangja katasztrofálisan rossz. Bradley pedi... Több

2019.01.06 Csillagpor

Meglepően jó

Várakozás nélkül ültem be a filmre, de én lepődtem meg legjobban hogy milyen jó kis romantikus film lett. Klasszikus szerelmi szálat vonultatnak fel, de ez Bradley Coopernek eszeveszettül jól áll. Imádtam az alakítását. Főleg ő miatta tudtam ennyire élvezni és átélni a történetet.

2019.01.18 Milanman

Egy első zseniális rendezés

A Csillag születik 2018 egyik legszebb, legérzelmesebb, legmeghatóbb és egyben legjobb filmje. Ehhez nem kevés tényezőnek kellett összejátszania. A történet ismerős, csak amerikai nagyjátékfilmen 3 korábbi feldolgozást is megélt. Ilyenkor felmerül a ... Teljes kritika

2019.01.30 Bizsu82

Nagyon nagy élmény volt a film. Megható és magával ragadó. Szomorú, szívhez szóló. Megnézése után még napokig a hatása alatt voltam. Nagyon jól összerakott romantikus dráma.