Csillag születik

A Star Is Born

Artsomnia
2018/10/03

Azt gondolom, hogy a filmet ennek a két embernek a karaktere, a külseje, és hangja tette azzá ami. Úgy vélem Ők nem csupán színészek vagy színésznők, nem is valamiféle énekesek, sokkal inkább vérbeli művészek. Több

Vox.hu
2018/10/04

Értékelés: 8.5/10
Tiszta lappal érdemes nekiállni Bradley Cooper élete első rendezésének: megérdemli, hogy ne csak harmadik remake-ként, vagy egy majdnem Clint Eastwood dirigálta filmként tekintsünk rá. Több

MovieAddict
2018/10/04

Olyan egyszerűséggel mesél el egy mély szerelmi drámát, amire csak kevesen képesek. Elsőfilmes próbálkozása simán középszerűségbe fulladhatott volna, de alkotásában ott van az a plusz, amit nem lehet megfogni vagy nevén nevezni, egyszerűen érezni kell, hagyni, hogy átjárja minden porcikánkat. A Csillag születik kétségkívül a 2018-as év egyik legkiemelkedőbb alkotása. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2018/10/10

Szerelemre hangszerelve
Az alkotás, címéhez híven tehát csillagot avat, ám nem csak a történeten belül, hisz az, hogy a 21. századi popzene egyik legkirívóbb dívája hamisíthatatlan imázsát levetkőzi egy film erejéig és végre úgy van lehetőségünk megismerni őt, mint hétköznapi embert, nem pedig mint polgárpukkasztó, ám kétségtelenül tehetséges előadót, egyszerre felemelő és izgalmas tényező is egyben. Több

Smoking Barrels
2018/11/12

Az idei év sajnos a csalódásokról szólt számomra a moziban, ezért nagyon örülök, hogy szerencsém volt ehhez a remek alkotáshoz, jócskán megmelengette a kis lelkemet, pedig becsszó nem vártam semmit ettől a filmtől, egyszerűen csak megtetszett a trailer és kíváncsi lettem rá. Több

Revizoronline.com
2018/11/13

Lady Gaga rácáfol önmagára
Hollywood végre gondolt azokra is, akik sírni járnak a moziba, és előkaparta a sufniból kedvenc korhelymusicaljét. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több

Art7.hu
2018/11/14

A lélek húrjain játszva
Bradley Cooper szerelemprojektje nagyon nehezen indult, de végül a forgatókönyv- és dalíró, főszereplő, producer és rendező az év egyik legerőteljesebb filmjét tette le az asztalra a Csillag születik romantika mögött rejlő drámájával. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!