Sherlock - A szörnyű menyasszony (2016)

Sherlock - The Abominable Bride

Vélemények: A szörnyű menyasszony (2016)

indingo   2019. 08. 19.

Nekem a sorozat jobban bejött. Több történés, tartalom itt sem volt, de azt 90 percben láthattuk. A története picit fárasztó volt.

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Elég kiábrándító film volt, bár nem vagyok egy nagy Sherlock rajongó. Nem sokat kapunk vissza a főszereplőpáros közt elhangzó kifordított humorból és a bűntény is egyhangú.

Ms. Akárki   2019. 08. 12.

Zseniális klasszikus shelock és watsonos nyomozós történet. Imádtam a színészgárdát. Benedict Cumberbatch remekül ráérzett a karakterére és többek között ezért is volt olyan jó film.

wintermat   2016. 09. 08.

Ebben a sorzatban és e a hozzá tartozó filmben sem lehet csalódni. Remek játék, remek történet, remek minden. Látni kell, a sorozattal együtt.

norbi0102   2016. 02. 10.

Mint ahogy az eddig Sherlock epizódik is , ez is zseniális. A történet nagyon jó és igazán jók a csavarok, ileltve az, hogy milyen eltéréseket lehet felfedezni a két különböző korban a karakterek között, amit szintén nagyon ötletesen oldottak meg.

BallEr   2016. 04. 11.

Itt sem a rendezéssel sem pedig a karakterekkel nem volt gond. Egyszerűen maga a történt volt az, ami nem ment le a torkomon és ez által nehezen emészthető lett a dolog.

anita9215   2016. 05. 07.

Remek kis hangulatot adott a film, ami kellőképp megadta a maga varázsát és teljesen elbűvölt. Nem sűrűn érzek egy film iránt így, de ez igazán megérdemli a dicséretet. Több ilyet szívesen látnék mozikban is akár.

totykos   2016. 07. 07.

Aki a BBC-s Sherlockot szereti, az ezt is imádni fogja. Brutálisan jó sztorit találtak ki, csak egy a baj: még fájóbb várni a negyedik évadra.:)

SztarkTóni   2016. 04. 17.

Nekem, mint rajongónak tökéletes karácsonyi ajándék volt. :) Nem hibátlan, néhol kicsit túlzottan is próbálták az alkotók elfordítani a figyelmet a lényegről, de összességében egy nagyon szórakoztató, energikus film (epizód) lett ez. Nagyon bátran merem ajánlani azoknak is, akiknek eddig kimaradt a sorozat.

Sniper   2016. 03. 31.

De jó volt ez!!! Sherlock és Watson újra együtt, hát hiányzott ez már. Baromi jó a hangulata, csavaros és izgalmas a sztori. Hatalmas ötös.