Sherlock

Deku   2017. 08. 17.

A lehető legzseniálisabb Sherlock adaptáció amit valaha láttam. Ugyan a legfrissebb évad nem nyűgözött le viszont elődei nagyon nagy hatással voltak rám.

Edii   2015. 09. 15.

Véleményem szerint ez a sorozat nem igazán emelkedik ki a többi közül, én csak Benedict Cumberbatch játéka miatt adok 4 csillagot, ami tökéletes, de maga a sorozat egy kicsit elcsépelt szerintem.

beero88   2016. 01. 14.

Az egyik legeslegjobb Sherlock adaptáció. Egyszerűen nagyszerű. Kiválóan hozza Cumberbatch Sherlock szerepét, még ha nem is gondol bele az ember, tudat alatt így képzeli el magát Sherlockot. Deviáns, zseni nyomozónak.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Benedict Cumberbatch miatt érdemes főleg megnézni ezt a "feldolgozást". Zseniális színész. Klasszik alaptörténet és karakterhű cselemény. Sherlock karakterét imádom amúgy is szinte bármikor meg tudnám nézni.

bgnz367   2017. 04. 18.

Meglepő volt számomra, hogy ennyire jó lett ez a sorozat mivel a főszereplőért nem voltam oda. Azonban változott a véleményem. Nála jobb Sherlock nem kell.

Amanda Abbington
Mark Gatiss
Mark Gatiss
Una Stubbs
Amanda Abbington

Fájóan közepes, gyenge folytatás, amiből remélhetően tanulnak az alkotók, mi pedig reménykedjünk abban, hogy visszakapjuk a régi Sherlockot a következő évadban! több»

gazából nem hiányzott a nagy formátumú ellenfél az első részből, a cél a nézők bizalmának visszaszerzése volt, ezt pedig simán szállította ez az epizód. Jól kezdődik az év, mert Sherlock visszatért, úgy, ahogyan szeretjük!
8/10 több»

Okosan építették fel az évadot az alkotók, az első résszel újra meghozták a kedvet a sorozathoz, a másodikban kellemesen elvoltunk, hogy aztán olyan finálét kapjunk, amelyet nem felejtünk el egy darabig. 8/10 több»

Benedict Cumberbatch egy £1,000-os Belstaff kabátot visel a sorozatban.

(ZeroHero)

Sherlock Baker Street 221B alatti lakásánál játszódó jeleneteket a North Gower Street 187-en vették fel – a Baker Street túl forgalmas volt és lehetetlen volt eltüntetni a sok "Sherlock Holmes" feliratot.

(ZeroHero)

A 3. évadban Wanda Ventham és Timothy Carlton, Benedict Cumberbatch szülei játsszák Sherlock és Mycroft szüleit.