Sherlock

(Sherlock)

Snowball  2016. 12. 17.

Fantasztikus módon alkották meg Sherlock karakterét. Benedict Cumberbatch nem is lehetett volna jobb választás erre a szerepre. Minden részben megtudják mutatni, hogy mennyire váratlanul fordulatos és misztikus tud lenni a történet. Szerintem ennél jobb Sherlock adaptáció nincs. Imádom és várom a következő évadot.

Edii  2015. 09. 15.

Véleményem szerint ez a sorozat nem igazán emelkedik ki a többi közül, én csak Benedict Cumberbatch játéka miatt adok 4 csillagot, ami tökéletes, de maga a sorozat egy kicsit elcsépelt szerintem.

beero88  2016. 01. 14.

Az egyik legeslegjobb Sherlock adaptáció. Egyszerűen nagyszerű. Kiválóan hozza Cumberbatch Sherlock szerepét, még ha nem is gondol bele az ember, tudat alatt így képzeli el magát Sherlockot. Deviáns, zseni nyomozónak.

Deku  2017. 08. 17.

A lehető legzseniálisabb Sherlock adaptáció amit valaha láttam. Ugyan a legfrissebb évad nem nyűgözött le viszont elődei nagyon nagy hatással voltak rám.

bgnz367  2017. 04. 18.

Meglepő volt számomra, hogy ennyire jó lett ez a sorozat mivel a főszereplőért nem voltam oda. Azonban változott a véleményem. Nála jobb Sherlock nem kell.

Amanda Abbington
Mark Gatiss
Mark Gatiss
Una Stubbs
Amanda Abbington
Smoking Barrels: Sherlock 3. évad
Fájóan közepes, gyenge folytatás, amiből remélhetően tanulnak az alkotók, mi pedig reménykedjünk abban, hogy visszakapjuk a régi Sherlockot a következő évadban!
Smoking Barrels: Sherlock 4x01
gazából nem hiányzott a nagy formátumú ellenfél az első részből, a cél a nézők bizalmának visszaszerzése volt, ezt pedig simán szállította ez az epizód. Jól kezdődik az év, mert Sherlock visszatért, úgy, ahogyan szeretjük!
8/10
Smoking Barrels: Sherlock - 4. évad
Okosan építették fel az évadot az alkotók, az első résszel újra meghozták a kedvet a sorozathoz, a másodikban kellemesen elvoltunk, hogy aztán olyan finálét kapjunk, amelyet nem felejtünk el egy darabig. 8/10

Benedict Cumberbatch egy £1,000-os Belstaff kabátot visel a sorozatban.

(ZeroHero)

Sherlock Baker Street 221B alatti lakásánál játszódó jeleneteket a North Gower Street 187-en vették fel – a Baker Street túl forgalmas volt és lehetetlen volt eltüntetni a sok "Sherlock Holmes" feliratot.

(ZeroHero)

A 3. évadban Wanda Ventham és Timothy Carlton, Benedict Cumberbatch szülei játsszák Sherlock és Mycroft szüleit.