Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A tanú

(A tanú)

Szorcsik  2016. 12. 07.

Az egyik legjobb magyar film, amelyet valaha készítettek, Különösen azok értik a mondanivalóját, akik a 60-as években, vagy azt megelőzően születtek. Nagyon értékes film.

Ghotik  2016. 10. 04.

Méltán az egyik leghíresebb magyar film. Igazi időtálló klasszikus. A hangulata utánozhatatlan. Profi film profi szereplőkkel és profi rendezéssel. Egyszer legalább érdemes megnézni.

juhasz-david93  2016. 01. 25.

Talán minden idők legjobb magyar filmje...ütős szatíra, görbe tükör a kommunizmusnak, nem csoda, hogy sok-sok éven át egy dobozban pihent. Azóta szerencsére megismerhettük.

bizsuzsi@citromail.hu  2016. 01. 05.

Hatalmas film hatalmas mondanivalóval. Az egyik legjobb magyar film mindenkinek csak ajánlani tudom. Elképesztően jó színészi alakítás és profi rendezés.

billnay26  2015. 10. 26.

Nagyon jó film! Szerintem minden magyar embernek kötelező darab. Egy tipikus olyan film aminek nyomós mondanivalója van. Én csakis ajánlani tudom mindenkinek.

Őze Lajos
Őze Lajos
Smoking Barrels: A tanú
Félelmetesen vicces alkotás, még ma is bele lehet borzongani, miközben betegre nevetjük magunkat a mára már klasszikussá vált egysorosokon.

9/10

Az 1990- es évek elején, az üllői út egyik házfalán méteres betűkkel került fel egy grafitti: dr. kotász!

Pelikán vallomásának szerzője, Tuschinger elvtárs jelenetét a leányfalui MAHART-üdülő teraszán forgatták.

Az állami ítéletvégrehajtó, doktor Kotász neve egy focistától származik.