N/A

Képek
Videók

2024.04.28 Yosihiro

Elvarázsolva

Egy szokványos részt kapunk remek humorral és szintén párhuzamos történésekkel. A két csapat közül Claudia és Steve egy lóversenypályán köt ki, ahol Steve nem igazán kerül közel a lovakhoz. Claudia pedig minden báját bevetve nyomoz, és ezt sikerrel teszi. Myka és Pete eközben egy fantasztikus bűvész, mágus Montihoz érkezik, akinek a lánya birtokában van egy ereklye, ami lebegést tud előidézni. Claudia a lóról leveszi azt a takarót, amit Ülő Bika használt, és semlegesíti, így a lóverseny izgalamas véget ér, aminek Steve örül a legjobban. Pete pedig a lebegés tudományát próbálhatja ki, de Myka megmenti, és így minden jól végződik. Most is azt érzem, Myka és Pete kötődnek egymáshoz, de valahol megtartják a távolságot, és talán ez a helyzet Claudia és Steve között is. Abigail megjelenése úgy néz ki, jó hatással van Artie-ra, és lassan megjön hozzá a bizalom is, sőt a csapat többi tagja is kezd bizalommal lenni felé. A történetek most gyengébbek lettek, de nem unatkozhattunk, ezért megadom a négy csillagot. Csak ajánlani tudom, remek kikapcsolódás. Üdv: Yosi