Ace Ventura: Hív a természet

Ace Ventura: When Nature Calls

2017.02.19 TribeBubu

Az első rész köröket ver erre, de ez is 100% rekeszizom gyakorlat. Jim Carrey csak úgy lubickol Ace Ventura karakterében, és ha nincsenek is akkora poénok benne, mint elődjében, Carrey feldobja az egészet.

2018.04.28 Miska bácsi

Régi szép idők, amikor még voltak második részek, amik megközelítően úgy, ha nem jobban sikerültek az elsőnél. Ez a film nagyon betalált. "Pont a csontba." Meg a rekeszizmokba.

2023.11.13 Gamehun638

Az első rész mindenképpen jobb, de szerintem itt jobban sikerült poénok vannak. A szinkron megint nagyot dob mindenen.

2018.03.18 hackerjulcsi

Akárhogy nézem: ezt csak imádni lehet. Jim Carrey debil mosolya, ezerarcú bugyutasága már-már a magasművészet határait súrolja. Annyira menő, király, emlékezetes, hogy ihajj!

2016.08.07 VFTS

Egy kicsivel gyengébb, mint az első rész volt, de így is nagyon jó. J. C. ismét nagyot alakít benne.

2020.10.05 belavagyok

Még az első részen is túlnőtt ez a folytatás. A poénok még ütősebbek és Carrey is hozza az első részben felállított magas színvonalat.

2018.03.25 NFG

Nem is tudom eldönteni, hogy melyik film lett jobb! Ez, vagy az előző! Nagyon sokk poénos beszólás, vagy megnyilvánulás van benne! Csak ajánlani tudom!

2024.02.17 Schumy1

Nekem kicsit rosszabb, mint az első rész, főleg a bugyuta dolgok húzták le nálam (orrszarvús jelenet pld.), de így is szórakoztató maradt.

2016.09.07 a-arnold

Szerintem nem rosszabb az első résznél, mindkettőt elég jól eltalálták :) Nagyon bírom mindkét részt, szerintem teljesen rendben van poén téren, Jim Carrey hozza a várt formáját :)

2015.11.01 Niki18

Amíg nem láttam ezt a részét, addig az első rész volt nálam a favorit, de ez a második rész még annál is jobb. Jim Carreyt meg egyszerűen imádom. Nagyon nagy arc

2020.08.24 sammy88

Legjobb folytatás

Nem sok filmet tudok felsorolni, amelyiknek a folytatása nekem übereli az előző részt.. Na hát ez pedig pont olyan. Imádom a visszautalásokat, a hasonló felépítést az első filmhez és továbbra is "bombajóaduma". A kicsikocsi bummbumm dal pedig baráti himnusszá nőtte ki magát autózás közben :D

2017.02.03 Sem Rorrey

Az első rész nekem annyira nem tetszett, főleg, hogy csak ezután láttam, a folytatás sokkal jobb lett. Jim Carrey azt hiszem, ebben a filmben csúcsosodott ki vígjátékbeli énje. Tömény agymenés a film, a nem Carrey rajongóknak is kötelező

2018.07.07 oneminute

Annak ajánlott, aki bírja Jim humorát. Nekem egy kicsit sok a pali, és sokszor erőltetett is a film és maga a fickó is.

2016.04.27 ereln

Nagyon jó humor, szórakoztató film, mindenkinek ajánlom. Régi klasszikus, amit a család minden tagja nézhet. Szeretem benne, hogy mind a mai napig meg tudom nézni úgy, mintha még nem láttam volna és ez nagy szó.