Ace Ventura: Hív a természet

Ace Ventura: When Nature Calls

2017.05.29 Zoer8993

Itt is hamisítatlan Jim Carrey poénokkal találkozunk akárcsak az első részben bár az nekem jobban bejött. Itt sem volt égbekiáltó hiba. Megunhatatlan és poénos kis film.

2015.06.15 Mr. Z

Ritka beteg film hasonlóan az elsőhöz. Ezért is volt annyira szórakoztató. Igaz még annak idején gyerek fejjel néztem meg de imádtam minden percét. Manapság már lehet nem lenne annyira elbűvölő de mivel imádtam ezért nem pontozom le.

2016.12.30 Potoczkie

Az Állati nyomozóhoz hasonlóan ez a film is egy örökzöld, tipikus Jim Carrey film, melyben a színész igazán kiteljesedhetett és önmagát adhatta. Hozzá leginkább az ilyen típusú szerepek illenek. Imádom.

2016.10.21 kernernoemi

A karakterek és a történet túlságosan idióta, nem tudtam rajta nevetni, nem is értem még ennyi idő távlatából sem az akkori sikerét. Obszcén és undorító viccek vannak benne, inkább idegesít mint megnevettetne.

2016.04.30 nagyniki987

Rendkívül gusztustalan, obszcén és kritikán aluli, gagyi vígjáték. Teljes mértékben hiányzik a minőségi humor és a tehetséges színészi játék. Nem érdemes megnézni. Teljes idöpocsékolás.

2016.11.10 tjanika

Hozta a formáját és teljesen jó lett ez is mint az első. Sokat nevettünk rajta és manapság is megnézzük,ha épp belefutunk valamelyik csatornán. Néhol még viccesebb is mint az első rész.

2015.11.30 ZsozS

Az Állati nyomozó folytatása, ami ugyanolyan jól sikerült, mint elődje. Ugyanannyit szakadtam rajta és ennek is tudnám idézni majdnem minden poénját! Szintén örökzöld Jimtől!

2015.02.11 nandiwrc

Nekem ez a rész jobban tetszik, mint a második. Vicces, igazi dilis film, minden tekintetben klasszikus a számomra :)

2016.06.12 giorgio600

Az első részhez hasonlóan, hatalmas poénok és a mai napig idézhető klasszikus szövegek:) Emlékezetes jelenetekkel. A poénok ugyanolyan jól ülnek, mint az első részben:)

2015.03.31 [email protected]

Nekem ez a rész jobban tetszik, mint az első. Rémesen vicces, minden percében van nevetnivaló. Kedvencem, ha Jim Carrey! 10/10

2015.02.22 Vica

Azt hittem,hogy az első rész után már nem lesz jobb, de tévedtem :D Nagyon beteg film, ezt nem lehet kibírni nevetés nélkül. Ha már Jim Carrey benne van egy filmben az már csak jó lehet. Más színésszel el sem tudnám képzelni ezt a filmet :D Ezen a fi... Több

2015.06.15 kodin1

Ez tipikusan az a film, aminek vagy nagyon bejön a humora, vagy nagyon nem. Nos, én az előbb kategóriába tartozok, és persze, ma szemmel látom, hogy hány sebből vérzik ez a vígjáték, de Jim Carrey arcán egyszerűen képtelen vagyok nem nevetni. Az a fi... Több

2015.04.12 Hitman

Hát ez nekem fájt. Nem tudom, ki mit lát ebben a filmben, de én csak céltalan idétlenkedést egy jobb sorsa ítélt komikustól. Nem tartom túlságosan sokra ezt a fajta humort, egyszer láttam, bőven elég is volt, és jól meglettem volna nélküle is.

2019.07.09 EDUARD98

Talán ez már csak a nosztalgia számlájára írható, de én nagyon kedvelem Ace Ventura figuráját. Még csak hasonló vígjátékot sem tudom mondani, ami szerintem azért (igaz, nem feltétlenül, és nem minden esetben) erény, így pedig csak ajánlani tudom az e... Több