A múlt pengéi

A múlt pengéi

All the Old Knives

Két CIA-ügynök és egykori szerelmesek újra egymásra találnak, hogy megvizsgáljanak egy hat évvel korábbi bécsi küldetést, amelynek során egy ügynöktársukat kompromittálhatták.

(csd)

Forgatókönyvíró: Olen Steinhauer
Premier: 2022.04.08. | Amazon Prime Video (2022.04.08.) | HBO Max (2023.12.01.)

Thandie Newton
Laurence Fishburne
Jonathan Pryce
Thandie Newton

2024.02.10 puszta

Az első 10 percben, amikor Chris Pine jól fésülten autózik egy nyitott luxusjárgányban végig egy üres országúton, majdnem kikapcsoltam, mert ez egy tizenkettő egy tucat autóreklámra emlékeztetett, de aztán továbbnéztem... később is előkerültek beállí... Több

2023.12.06 Fikatours_blogger

Ez nem filmes műfaj

El tudom képzelni, hogy kisregényben ez a történet ütős, mert ott a párbeszédek is fenntarthatják az olvasó érdeklődését, de a forgatókönyvet nem sikerült jól megírni. Hogy a végén legyen fordulat, az egészet úgy vágták össze, amitől logikai ellentmondások merülnek fel a nézőben. Nem véletlen, hogy a rendező szexjelenetekkel operál, amikor már unalomba fulladna a sztori.

2022.04.11 Lóri Ádámcsik

Átlagos

Jól indult, de a közepétől egyhangú lett, és kicsit vontatott.

2023.02.05 Török389133

Az elején még azt hittem, nem lesz rossz, de az egész film csak abból áll, hogy mesélgetnek, hogy mi történt régen.

Michelle Williams eredetileg Chris Pine mellett szerepelt volna, de kiszállt, miután a projekt megrekedt az előmunkálatoknál. Később Thandiwe Newton kapta meg a szerepet. Szerző: Hupka Adrián

A filmet teljes mértékben valós helyszíneken forgatták zöld háttér nélkül. Szerző: Hupka Adrián