Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Teljes titoktartás (2019)

Les traducteurs

Di Canio   2020. 12. 20.

Végre valami jó film, mostanában nincs túl sok nézhető, ez kellemes meglepetés volt. Jó történet, jó csavarok, a vége is elég meglepő volt.

indingo   2020. 08. 19.

Bevallom, hogy Alex Lawther miatt néztem meg a filmet, aki egy elképesztően tehetséges fiatal színész. A filmnek voltak hibái és a fordulat is kiszámítható volt, de azért egy érdekez történet volt.

VvV   2020. 09. 19.

Nem számítottam a végén a csavarra. Meglepett a film, de őszintén. Az előzetes alapján kicsit egysíkúnak és unalmasnak állította be a filmet, de szerencsére csalódtam. Pozitivan.

petraszab   2020. 09. 01.

Sajnos valóban kiszámítható volt a film. A nagy csavar benne volt a levegőben. A történet amúgy érdekes, a karakterek is jók.

stomachh   2020. 12. 17.

Szeretem a csavaros filmeket, de ez nekem valahogy olyan élettelen lett. Nem rossz film, de ez valahogy nem fogott meg.

Milán   2020. 06. 27.

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de szerintem ez a film teljesen kiszámítható. Nem mondom, hogy pocsék vagy épp nézhetetlen lenne, de ez az, amire azt mondjuk, hogy semmi új a Nap alatt...

Toncsi   2020. 03. 08.

Olga Kurylenko számomra egy fenomén, nem csupán gyöngyörű, de egy igazán tehetséges színésznő, aki szerintem bármilyen feladattal megbírkózik. Szerintem már pusztán az ő alakítása miatt is érdemes megnézni a Teljes titoktartást, ettől függetlenül persze a film tartogat még néhány meglepetést.

A film összbevétele 2 524 194 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 21 251 041 forintot termelt. A hazai mozik összesen 13 657 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Teljes titoktartás forgatása 2018. januárja és márciusa között zajlott Franciaországban.

Régis Roinsard elmondta, hogy a film alapötletét Dan Brown bestsellere, az Inferno adta.

A Teljes titoktartást Csehországban a Prágai Francia Filmek Fesztiválján is bemutatták 2019. november 23-án.

A filmet vegyesen fogadták a hazájában a kritikusok. A Teljes titoktartás az újságíróktól 2,9 pontot kapott a lehetséges 5-ből a legnagyobb francia filmadatbázisban, az Allocine-n.

Régis Roinsard egy interjúban elmondta, hogy három műfajt próbált meg ötvözni a filmjében: az első harmadát Agatha Chrisite krimijei inspirálták, a másodikban a csalás/átverés kap hangsúlyos szerepet, míg a végére bosszúfilmek stílusjegyei kerülnek előtérbe.

Régis Roinsard hét év után ezzel a filmmel tért vissza a rendezői székbe.

Ha a Teljes titoktartás csak fele ennyire akart volna titokzatos lenni, akkor is működött volna. Így azonban az erőlködéstől félúton felrobban a motor, és várhatjuk az autómentőt az út szélén. Az meg baromira nem kellemes… több»

Teljes titoktartás azért képes egy közepes zsánerfilm benyomását kelteni, mert ugyan a szkript riasztóan buta és logikátlan, legalább van ritmusa, a színészek pedig így is kitesznek magukért. Mintha ők tényleg meglátták volna a mély titkot ott, ahol csak a felszín ordít. több»

Mindent egybevetve nem rossz film a Teljes titoktartás. Ha nem is megy túl mélyre, azért megkarcol ezt-azt a művészet és az üzlet egymásnak feszüléséből, ugyanakkor elkerülhetetlen szimbiózisából. több»