A remény turnébusza

A remény turnébusza

All Together Now

Egy optimista természetű, jó zenei érzékkel rendelkező középiskolás diáknak meg kell tanulnia elfogadni a segítséget a barátaitól, hogy túllépjen személyes nehézségein, és megvalósíthassa az álmait.… Több

Rendező: Brett Haley
Forgatókönyvíró: Matthew Quick, Brett Haley, Marc Basch
Premier: 2020.08.28. | Netflix (2020.08.28.)

KULCSSZAVAK

2021.10.27 petraszab

Végtelenül sablonos és kiszámítható történet. Semmi érzelem nem jött át a színészek játékán.

2020.09.06 hp

Az év eddigi egyik legkellemesebb meglepetése volt számomra A remény turnébusza. Szépen elkerülte a sablonokat, helyén volt a humora és dráma, és összességében nagyon ízlésesen tálalt egy nagyon komoly témát úgy, hogy nem volt szájbarágós és mindemel... Több

2020.09.28 indingo

Sokkal jobb filmre számítottam. A története elég hatásvadász, de nem tudott megérinteni. A végét pedig nagyon összecsapták.

2020.09.17 violet_hope11

Inspiráló film, kicsit sem sablonos történettel, de a végével nem igazán vagyok kibékülve. Számtalan kérdést felvet már maga az a tény, hogy egy tinilány hajléktalanként éli mindennapjait. Hogyan lehetett egyszerre ennyi munkahelye, hogyan tudta enny... Több

2020.08.28 DisziG

Ez nagyon kellemes meglepetés volt, imádom az ilyen feel-good mozikat, A remény turnébusza pedig nálam tökéletesen betalált. Szórakoztató, és van mondanivalója is, és úgy összességében nagyon egyben van. Nem tudok mást mondani, szerintem hibátlan. :)

A Remény turnébusza Matthew Quick Sorta Like a Rockstar című regényének adaptációja. Szerző: hp

A filmet eredetileg a Fox Searchlight Pictures forgalmazta volna, de végül a Netflix szerezte meg a jogokat. Szerző: hp

A film egyik főbb szerepét eredetileg Dallas Howard alakította volna, de végül egyéb munkái miatt nem tudta vállalni a szereplést, így a visszalépése után Brett Haley-t szerződtették a helyére.Szerző: hp

A film forgatása 2019. októberében kezdődött meg Portlandben, Oregon államban. Szerző: hp

Orlando
Hol nézheted: Cinego