
Vélemények (2)
Írj véleményt
Küzdelem.......?
Háát igen egy ismét sablon film amiben igazából semmi olyan dolgot nem láthatunk ami megragadna minket. A történet elég jól indul, de a befejezéssel baj van. Nekem nem tetszett és a szereplők sem tudták hozni azt a formát amit elvártam. D. Lundgren e... Több