necum   2017. 04. 10.

Szeretm, amikor az amerikai filmezés kitermel ilyesféle alkotásokat is. Szerintem tök rendben volt, jók voltak a szereplők és a történet is bejött.

feri1   2017. 01. 15.

Szerintem roppant tanulságos film, főleg a fiatalabb ambiciózus generációnak. Nézzétek meg!

Deku   2017. 12. 23.

Nagyon elrontották, érződik, hogy a történet szinte félkész állapotban van. Hát ez a film nem ütötte meg a mércét amit felállítottam neki. Sajnos azt az időt nem kapja meg az ember amit elvesztegetett rá de ez már csak egy ilyen.

Vanessa Dorkó   2018. 09. 22.

Nagyon jól kiforgatja a film a témát és tanulságos is főleg azoknak akik szeretik az okkult dolgokat. Rock és metál rajongóknak mindenképpen ajánlanám főleg mert Andy Biersack kifejezetten jól játszik benne :)

Booboo Stewart
Tori Black
Denise Richards
Tori Black
Andy Biersack

Az ordító hiányosság akkor érkezik, amikor nekilátunk elmélyedni a látottakban, ezt követően dühítő lesz a kihagyott lehetőség, majd el fogjuk felejteni a filmet. Kivétel ez alól a zenéje, mert azt még most is hallgatom. több»

A filmben szereplő Andy Biersack és Ben Bruce valóban ismert zenekarok tagjai. Ben az Asking Alexandria nevű brit metal banda gitárosa, míg Andy az Black Veil Brides énekese.