American Satan (2017)

Tori Black
Denise Richards
Tori Black
Andy Biersack

Alexandra Nagy   2020. 10. 01.

Imááádom :)

feri1   2017. 01. 15.

Szerintem roppant tanulságos film, főleg a fiatalabb ambiciózus generációnak. Nézzétek meg!

necum   2017. 04. 10.

Szeretm, amikor az amerikai filmezés kitermel ilyesféle alkotásokat is. Szerintem tök rendben volt, jók voltak a szereplők és a történet is bejött.

Vanessa Dorkó   2018. 09. 22.

Nagyon jól kiforgatja a film a témát és tanulságos is főleg azoknak akik szeretik az okkult dolgokat. Rock és metál rajongóknak mindenképpen ajánlanám főleg mert Andy Biersack kifejezetten jól játszik benne :)

Deku   2017. 12. 23.

Nagyon elrontották, érződik, hogy a történet szinte félkész állapotban van. Hát ez a film nem ütötte meg a mércét amit felállítottam neki. Sajnos azt az időt nem kapja meg az ember amit elvesztegetett rá de ez már csak egy ilyen.

Syracuse   2020. 04. 24.

Vegyesek az érzéseim. Először is szándékoltan úgy ültem le a film elé, hogy nem fogom komolyan venni, ez be is jött, szórakoztató volt. Másodszor szerintem nagyon el vannak túlozva egyes dolgok és a rossz értelemben, a rock- és metalközösséget ennél ... több»

A film összbevétele 74 dollár volt (imdb.com).

A filmben szereplő Andy Biersack és Ben Bruce valóban ismert zenekarok tagjai. Ben az Asking Alexandria nevű brit metal banda gitárosa, míg Andy az Black Veil Brides énekese.

Az ordító hiányosság akkor érkezik, amikor nekilátunk elmélyedni a látottakban, ezt követően dühítő lesz a kihagyott lehetőség, majd el fogjuk felejteni a filmet. Kivétel ez alól a zenéje, mert azt még most is hallgatom. több»