necum
Tori Black
Denise Richards
Tori Black
Andy Biersack

Egy félig angol, félig amerikai rock zenekar tagjai otthagyják a főiskolát, hogy a Sunset Strip-en találják meg az álmukat.

(dulkap)

Rendező: Ash Avildsen
Forgatókönyvíró: Ash Avildsen, Matty Beckerman
Premier: 2017.08.10.

2020.10.01 Alexandra Nagy

Imááádom :)

2017.01.15 feri1

Szerintem roppant tanulságos film, főleg a fiatalabb ambiciózus generációnak. Nézzétek meg!

2017.04.10 necum

Szeretm, amikor az amerikai filmezés kitermel ilyesféle alkotásokat is. Szerintem tök rendben volt, jók voltak a szereplők és a történet is bejött.

2018.09.22 Vanessa Dorkó

Nagyon jól kiforgatja a film a témát és tanulságos is főleg azoknak akik szeretik az okkult dolgokat. Rock és metál rajongóknak mindenképpen ajánlanám főleg mert Andy Biersack kifejezetten jól játszik benne :)

2017.12.23 Deku

Nagyon elrontották, érződik, hogy a történet szinte félkész állapotban van. Hát ez a film nem ütötte meg a mércét amit felállítottam neki. Sajnos azt az időt nem kapja meg az ember amit elvesztegetett rá de ez már csak egy ilyen.

A film összbevétele 74 dollár volt (imdb.com).

A filmben szereplő Andy Biersack és Ben Bruce valóban ismert zenekarok tagjai. Ben az Asking Alexandria nevű brit metal banda gitárosa, míg Andy az Black Veil Brides énekese.Szerző: dulkap

Értékelés: 5.5/10
(2019. 07. 09.)
Az ordító hiányosság akkor érkezik, amikor nekilátunk elmélyedni a látottakban, ezt követően dühítő lesz a kihagyott lehetőség, majd el fogjuk felejteni a filmet. Kivétel ez alól a zenéje, mert azt még most is hallgatom. Több
Bakelit
Selena: A sorozat