Amerikai nő (2020)

American Woman

Amerikai nő

Mia1982   2020. 07. 20.

Nagyon jó életszerű dráma! Sienna Miller fantasztikusan alakított, ahogyan a többi színész is. A sztori megéríntett, pont a lassusaga miatt ütött akkorát.

catberry   2020. 04. 24.

a film alapvetően nézhető volt, viszont nagyon vontatottra sikeredett. A lánya eltünéséről alig esik szó, szinte maximum fél órát beszélnek róla alig egy pár szót. Rengeteg platformon a Dráma és Misztikus besorolást kapta. Kérdem én, mi a franc volt ezen misztikus?....

Milán   2020. 03. 30.

Az Amerikai nő nem igazán hagyott mély nyomott bennem, ettől függetlenül örülök, hogy rátaláltam, mert úgy érzem, hogy mindenképp kióg a sorból a mai filmfelhozatalban. Egy kicsit komor és talán egy kicsit vontatott is, de érdemes egyszeri megnézésre belevágni.

Toldi   2020. 03. 29.

Valahogy annyira nem jött be az alapsztori, a karakterek meg egy kissé idegesítőek is voltak, szóval nem akarom én lehúzni ezt a filmet, de azért megjegyezném, hogy csak az nézze meg, aki egyszerűen szereti az életszerű drámákat.

zeus1000   2018. 12. 13.

Sienna Miller végre bebizonyíthatta, hogy nagyszerű színésznőm, az alakítása sokat hozzátett a dráma erőteljes kibontakozásához. Felkavaró, tragikomikus film, szerintem nem csak a műfaj kedvelőinek fog tetszeni.

juliS   2018. 12. 01.

Drámai történet egy nőről, aki nem éppen példaértékű életet él, de minden egyes nehéz helyzethez próbál felnőni és a maximumot kihozni belőle. Nem egy vidám sztori, sokkal inkább egy jókora érzelmi pofont ad a nézőnek.