Angry Video Game Nerd: The Movie (2014)

Angry Video Game Nerd: The Movie

D. Wolfe   2016. 04. 14.

Imádom az Angry Video Game Nerd sorozatot, a film ugyan talán nem lett annyira jó, mint vártam, de ezzel együtt is lekötötte a figyelmemet, a poénok jól működtek, a végső nagy csata pedig mindenért kárpótolt. Ja, a stáblista pedig minden idők legjobbja.

Összességében a AVGN The Movie egy 2 óra játékidejű Nerd videó. Nagyon réteg film. Valószínűleg csak azoknak lesz szórakoztató, akik ismerik a legdühösebb Kocka munkásságát. Viszont akik nem találkoztak vele, nagyon ajánlom a sorozat bepróbálását. Tudomásom szerint már mindegyik epizód elérhető magyar felirattal is. Aki pedig ismeri a Nerdet, de nem látta a filmet sürgősen pótolja. több»

Néhány másodperc erejéig feltűnik Doug Walker (Nostalgia Critic) is a film vége felé.

(D. Wolfe )