diumiu
Stephanie Kurtzuba
Bobby Cannavale
Cameron Diaz
Quvenzhané Wallis

Annie egy New York-i fiatal árva (Quvenzhané Wallis), akit bár még csecsemő korában azzal az ígérettel hagytak el a szülei, hogy egy napon visszajönnek érte, mégis boldog életet él. A kislányt Hannigan (Cameron Diaz) vette gondjaiba. Azonban minden megváltozik, amikor egy iparmágnás és a… Több

Rendező: Will Gluck
Premier (HU): 2015.01.22.

Annie  (1982)

Annie  (1999)

2020.02.16 Szilonka

Nem igazán tudott lekötni a film. Valahogy annyira nem volt hihető a története, pedig a szereposztása többet ígért.

2017.10.23 Deku

Hiba egy szál se akadt ebbe a filmbe. Nem tudom mit mondhatnék róla hisz nagyon tudták mit kell csinálni. Minden megvolt ebben a filmben amire vágytam. Rendben volt a látvány is és a történet is.

2015.03.03 erare

Jajj, ezt a filmet kínszenvedés volt végignéznem. Boooooorzasztó! Musicalnek sem mondanám, zenés családi filmnek nagyon gyenge. A szereposztás igaz megállja a helyét, de a karakterek kidolgozatlansága pillekönnyű feladat volt a színészek számára, s e... Több

2017.04.11 indingo

Nekem annyira nem jött be. Rájöttem, hogy a dalokkal van a bajom. Kifejezetten idegesítettek. Ha egy sima mezei film lett volna - dalok nélkül- sokkal jobban lehetett volna élvezni.

2018.01.05 diumiu

Szeretem a musicaleket, ezt a történet ismertem már régebbről. Tetszett a megvalósítás és a zenék is, a főszereplő kislányra kifejezetten ráillett a szerep, nagyon jól alakította a karaktert. Cameron Diaz alakítása szúrta a szememet, számomra, ő nem volt hiteles, de ennek ellenére szeretem ezt a filmet.

Thomas Meehan regénye alapján készült a film. Szerző: indingo

A történetől 1982-ben már készült film. Szerző: indingo

117,7 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

65 millió dollárból készült a film.Szerző: LionelMessi10

(2015. 03. 28.)
Szánkba cukorkák repüljenek
Az Annie olyan, mint Jamie Foxx énekhangja: van benne valami irritáló, mégis ellenállhatatlan. Felemás családi musical a csodálatos Quvenzhané Wallis főszereplésével. Több