
Vélemények (3)
Írj véleményt
Selma Blair szép volt a filmben. Ezzel elmondtam mindent, ami jó volt benne. Együgyű történet, Banderas szokásos akcióarcával....Nem igazán érdemes rá időt pazarolni
Egy újabb komédia, amin egyszer sem sikerült nevetnem másfél óra alatt. Nem tudom, ki a célközönsége ezeknek a filmeknek.