Arkansas

Kyle és Swin Arkansas legretegettebb drogvezérének utasításai szerint élnek, akivel még sosem találkoztak. Amikor azonban egy üzlet balul sül el, halálos következményei lesznek rájuk nézve.

(csd)

Rendező: Clark Duke
Forgatókönyvíró: Andrew Boonkrong, Clark Duke
Premier: 2020.05.05.

2020.12.11 jabor

Új hullám

"Hálás" az alaptéma. Könnyen össze lehet belőle hozni egy ész és történet nélküli lövöldözést. Itt viszont mást kapunk. Friss, új karaktereket kapunk. Egy kellemes utazás a film, lassan és nyugodtan ismerjük meg a már kevésbé nyugodtnak mondható karaktereket. Remek jellemvonásokkal lettek megáldva, amely mellé társul a szintén remek párbeszédek és történetmesélés. Aztán szépen lassan összeérnek a szálak, s még mindig izgatottan várjuk, hogy mi lesz a bonyodalom végkifejlete, melyet sikerült remekül összehozni.

2020.07.14 Fidos

Semmi különöst nem vártam a filmtől – ez a hosszú élet titka –, mégis egészen könnyedén lepett meg azzal, hogy mennyire élvezhető és jó filmélmény volt.

2020.11.28 Buffy

A rendező Tarantinósat szeretne játszani, csak sajnos nem ment neki igazán, mert Tarantino az Tarantino, és első filmes rendezőként ne másoljon ennyire egyértelműen másokat az, aki nem tudja belevinni a saját hangját a dologba. Ettől függetlenül nem annyira rossz.

2020.08.30 Kamilla

Intenzív, mozgalmas, sötét, valahol mégis szórakoztató és egészen leköt - én melegen tudom ajánlani ezt a filmet, amiről egyébként nem sokat hallottam.

Clark Duke a filmben minden nap más profi pankrátor pólóját viseli. Szerző: Varga_Júlia

Clark Duke, aki John Brandon regényéből írta a forgatókönyvet, rendezte a filmet, és még játszik is benne, eredetileg Arkansasból származik. Szerző: Varga_Júlia

Elit
2018