Arkansas (2020)

Arkansas

jabor   2020. 12. 11.

Új hullám

"Hálás" az alaptéma. Könnyen össze lehet belőle hozni egy ész és történet nélküli lövöldözést. Itt viszont mást kapunk. Friss, új karaktereket kapunk. Egy kellemes utazás a film, lassan és nyugodtan ismerjük meg a már kevésbé nyugodtnak mondható karaktereket. Remek jellemvonásokkal lettek megáldva, amely mellé társul a szintén remek párbeszédek és történetmesélés. Aztán szépen lassan összeérnek a szálak, s még mindig izgatottan várjuk, hogy mi lesz a bonyodalom végkifejlete, melyet sikerült remekül összehozni.

Fidos   2020. 07. 14.

Semmi különöst nem vártam a filmtől – ez a hosszú élet titka –, mégis egészen könnyedén lepett meg azzal, hogy mennyire élvezhető és jó filmélmény volt.

Buffy   2020. 11. 28.

A rendező Tarantinósat szeretne játszani, csak sajnos nem ment neki igazán, mert Tarantino az Tarantino, és első filmes rendezőként ne másoljon ennyire egyértelműen másokat az, aki nem tudja belevinni a saját hangját a dologba. Ettől függetlenül nem annyira rossz.

Kamilla   2020. 08. 30.

Intenzív, mozgalmas, sötét, valahol mégis szórakoztató és egészen leköt - én melegen tudom ajánlani ezt a filmet, amiről egyébként nem sokat hallottam.

Clark Duke a filmben minden nap más profi pankrátor pólóját viseli.

(Varga_Júlia)

Clark Duke, aki John Brandon regényéből írta a forgatókönyvet, rendezte a filmet, és még játszik is benne, eredetileg Arkansasból származik.

(Varga_Júlia)