Mindig az ördöggel

Tom Holland
Bill Skarsgård
Haley Bennett
Sebastian Stan

Willard Russell és Charlotte keresztény szellemben nevelik egyetlen fiukat, Arvin Eugene-t az ohiói Knockemstiffben. Mikor kiderül, hogy Charlotte rákos, Willard egy szentélyt barkácsol, hogy a gyógyulás reményében áldozatot mutasson be az Úrnak. Willard a sikertelenség miatt saját életét is… Több

Forgatókönyvíró: Antonio Campos, Paulo Campos
Premier: 2020.09.16. | Netflix (2020.09.16.)

2021.10.29 Ms. Akárki

Nagyon sötét hangulatú film. Erős, feszültségekkel teli légkört teremt már a legelején, és a nézőknek pattanásig feszíti az összes idegszálát. A papon teljesen felháborodtam, de mondjuk a lányon is, hogy hogy lehetett ennyi esze szegénynek. Legalább a testvérének elmondhatta volna.

2021.10.26 Spidey

Zseniális volt szerintem, ahogy az egyre megborultabb elméket bemutatja egy régebbi korban és életszínben. Végig sötéten mutatja be az összes életutat. Nagyon durva, hogy végül hogyan nyer értelmet minden, ahogy összefutnak a szálak. Kiváló döntés vo... Több

2020.09.22 elekm90

Pozitív meglepetésként ért a film. Kegyetlen és beteges, ugyanakkor nagyon jól megírt történet, amely érdekes szereplőket vonultat fel. A színészi játék és a filmzene szintén kiemelkedő. Jó volt látni, hogy Tom Holland egy ilyen komoly szerepben is k... Több

2020.10.06 stevepisti

Jó kemény filmre sikeredett. Tetszett a generációkat átölelő történet vezetés, időben is ugráltunk, végig narrálva van a történet, amit én nem bántam, szerintem segítség lehet, ha esetleg egy picit elkavarodtunk volna a sztoriban. Komoly sztárparádét... Több

2020.10.03 indingo

Batman és Pókember egy filmben. Történetben nem pont ilyenre számítottam, de tetszett. Pattinson és Holland jó páros volt, a történet kellően mély, több szálon és idősíkban játszódó.

A seriff, Lee Bodecker szerepét eredetileg Chris Evans alakította volna, azonban más filmes elfoglaltságai miatt végül kénytelen volt visszalépni. A helyét a Marvel moziverzumának másik sztárja, Sebastian Stan vette át. Szerző: hp

A film Donald Ray Pollock azonos című könyvének adaptációja. A szerző narrátorként is közreműködött a produkcióban. Szerző: hp

A Mindig az ördöggel forgatása 2019. februárja és áprilisa között zajlott Alabamában. Szerző: hp

Tom Holland és Robert Pattinson ismét együtt állt a kamerák elé a 2016-os Z, az elveszett város után. Szerző: hp

Tom Holland és Sebastian Stan negyedszer állt együtt a kamerák elé. A két sztár korábban olyan szuperhősfilmekben játszott, mint az Amerika kapitány: Polgárháború, a Bosszúállók: Végtelen háború és a Bosszúállók: Végjáték. Szerző: hp

(2020. 10. 09.)
Az isten házába is mindig az ördöggel jársz
A kimagasló színészgárda tekintetében kínos belegondolni abba, hogy néhány év múlva valószínűleg a Mindig az ördöggel lesz az a film, amelyre úgy fogunk visszagondolni, mint a maratoni hosszúságú krimire, amely nem igazán szólt semmiről, de mégis ütött. Több

(2020. 11. 10.)
A gyűlölet köre
A második világháború után és a vietnami események előtt empátiának és gyengédségnek nincs helye az amerikai regényíró, Donald Ray Pollock világában. Az egyetlen érték, melybe kapaszkodhatunk, a hit. De vajon milyen meggyőződés az, amely szépen lassan mindenki erkölcsi iránytűjét eltéríti? Több

(2020. 09. 21.)
Vakok közt király, aki félszemű
Amiért valóban érdemes megnézni a filmet, az a nosztalgikus és kissé nyomasztó hangulat, amit képileg sikeresen valósítanak meg, de a narráció miatt a titokzatosságtól megfosztott történet szintjén már megbicsaklik. Több
Jett
A kígyó