Attack on Titan

Shingeki no kyojin

2019.02.05 Vágottszemű

Ez egy zseniális anime. Nagyon jó a története. Váratlan fordulatokkal teli. Nagyon izgalmas volt ez az évad. Remélem a többi is lesz ennyire izgalmas mint ez volt.

2016.01.16 beero88

Valami beteg szépséggel van megrajzolva ez az anime. Rögtön kiemelném ezt a tulajdonságát aztán azonnal ott van, hogy maga a történet is piszok érdekfeszítő és izgalmas.

2019.02.02 Norbert93

AoT

Egyedi, kissé beteg, utánozhatatlan látásmód és látványvilág jellemzi a filmet. Nem véletlenül aratott osztatlan sikert, de a 2.évad úgy érzem kevés lett az elsőhöz képest.

2016.07.06 Rivaikun

Az egyik legjobb karaktert találták k a történetben, akit valaha megismerhettem az életem során, mint film/sorozat/bármi más néző, vagy olvasó. Alapból minden szereplőnek megvan a maga jó és idegesítő tulajdonsága, így nincs olyan karakter, akit ne s... Több

2018.11.03 Huresz

Nem az a tucat anime, mint amiket a legtöbb ember ismer. A karakterek rajzolása is eltér a szokványostól. A történet elképesztően izgalmas, én minden rész végén azt éreztem, hogy alig várom a következőt. Én magam sem vagyok nagy rajongója a japán mes... Több

2017.08.23 Deku

Első perctől kezdve nagyon bejött a sorozat. Erősen apokaliptikus szagú és viszont ami nagyon tetszik, hogy csempésztek bele nem kevés rejtélyt amit lassan de kibogoznak.

2018.10.13 Orosz István

Nagyon komoly sorozat, tetszik, hogy nagyon drasztikus és kiszámíthatatlan. Nagyon jó karakterek vannak benne, és logikus az egész univerzum. Hozza a Japán animék színvonalát.