Vélemények: Shingeki no kyojin (2013)

Vágottszemű   2019. 02. 05.

Ez egy zseniális anime. Nagyon jó a története. Váratlan fordulatokkal teli. Nagyon izgalmas volt ez az évad. Remélem a többi is lesz ennyire izgalmas mint ez volt.

Deku   2017. 08. 23.

Első perctől kezdve nagyon bejött a sorozat. Erősen apokaliptikus szagú és viszont ami nagyon tetszik, hogy csempésztek bele nem kevés rejtélyt amit lassan de kibogoznak.

beero88   2016. 01. 16.

Valami beteg szépséggel van megrajzolva ez az anime. Rögtön kiemelném ezt a tulajdonságát aztán azonnal ott van, hogy maga a történet is piszok érdekfeszítő és izgalmas.

Orosz István   2018. 10. 13.

Nagyon komoly sorozat, tetszik, hogy nagyon drasztikus és kiszámíthatatlan. Nagyon jó karakterek vannak benne, és logikus az egész univerzum. Hozza a Japán animék színvonalát.

Norbert93   2019. 02. 02.

AoT

Egyedi, kissé beteg, utánozhatatlan látásmód és látványvilág jellemzi a filmet. Nem véletlenül aratott osztatlan sikert, de a 2.évad úgy érzem kevés lett az elsőhöz képest.

Rivaikun   2016. 07. 06.

Az egyik legjobb karaktert találták k a történetben, akit valaha megismerhettem az életem során, mint film/sorozat/bármi más néző, vagy olvasó. Alapból minden szereplőnek megvan a maga jó és idegesítő tulajdonsága, így nincs olyan karakter, akit ne s... több»

Huresz   2018. 11. 03.

Nem az a tucat anime, mint amiket a legtöbb ember ismer. A karakterek rajzolása is eltér a szokványostól. A történet elképesztően izgalmas, én minden rész végén azt éreztem, hogy alig várom a következőt. Én magam sem vagyok nagy rajongója a japán mes... több»