NA

Kezedben a sorsod (2018)

Au bout des doigts

urbanistaa   2019. 01. 08.

Nem túl fordulatos, mégis jól elszórakoztat a film, kicsit álomszerű és nem annyira reális, de talán pont ettől jó és kapcsolja ki a nézőt teljes mértékben.

paval   2019. 01. 04.

Csatlakozok az előttem szólóhoz, bár nekem nem volt igazán pozitív az élmény. Az valóban tény, hogy a Kezedben a sorsod egy nagyon kiszámítható mozi lett, ami egy pillanatra sem tudja meglepeni a nézőjét, és bár a vége viszonylag erős, de ez azért nem írja felül a korábbi kilencven percet. Az viszont kimondottan zavaró, hogy egyértelműen látszik, hogy a színészek még alapfokon sem tudnak zongorázni, ezeket a jeleneteket pedig tényleg ledobja a vászon. Nagyon nem győzött meg a film, és jó szívvel nem is tudom ajánlani.

necum   2019. 01. 03.

A Kezedben a sorsod egy szerethető mesés történet, ami alapvetően jó érzéssel fogja eltölteni a nézőjét, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy már az első perctől kezdve tökéletesen kiszámítható. Egy-egy fordulat, egy kis feszültség még elfért volna bele, de így sem rossz szájízzel gondolok vissza rá. Részemről ezt most ezt közepes értékelést ért.

Jules Benchetrit

Az ilyen típusú tündérmesékkel kapcsolatban karácsony közeledtével megengedőbbek szoktunk lenni. több»

Olyan jólelkű alkotás ez, amiből nem sok akad manapság, és amit megannyi hibája és hiányossága ellenére, még ha akarnánk sem tudnánk utálni. több»

A film utolsó jelenetét a Seine Musicale zenei konzervatórium falai között forgatták Párizsban.

Ludovic Bernard egy olyan színészt szeretett volna a főszerepre, aki tud zongorázni, de hosszas castingolás után sem járt sikerrel. A direktor választása végül Jules Benchetrit-re esett, aki a felkészülés részeként napi három órát töltött gyakorlással Jennifer Fichet zongoraművésszel.

Ludovic Bernard elmondta, hogy a filmhez a Good Will Hunting nyújtott inspirációt.